صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

رییس,شورای,اسلامی,شهر,بندرعباس,شهرداری بندرعباس,اسلام باوقار,پلاژ,بانوان,مشکل,قانونی,بهداشتی,
رییس شورای اسلامی شهر بندرعباس:

استفاده از پلاژ بانوان مشکل قانونی و بهداشتی ندارد

رییس شورای اسلامی شهر بندرعباس تاکید کرد: طی اعلام محیط زیست، استفاده از پلاژ بانوان مشکل قانونی و یا بهداشتی ندارد و تنها بخشی که مربوط به دریا می‌شود، تا زمان رفع مشکل ورود فاضلاب، مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، اسلام باوقار در در بیست و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس اظهار کرد: در بحث آلودگی ساحل، مسئولان استان باید جلوی ورود فاضلاب خام به دریا را بگیرند.

وی افزود: این در حالی است که پلاژ بانوان مشکل ندارد و حرف مسئولان این است که دریا در آن محدوده آلوده است، در حالی که باید بجای تلاش برای متوقف کردن پروژه، جلوی آلودگی را بگیرند.

رییس شورای اسلامی شهر بندرعباس با بیان اینکه در تماس تلفنی که با مدیرکل حفاظت محیط زیست داشتم، اعلام کرده که استفاده از پلاژ مشکلی ندارد، خاطرنشان کرد: تنها قسمتی که مربوط به دریا است، تا زمان رفع مشکل ورود فاضلاب به دریا، مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

باوقار با انتقاد از برخی فضاسازی‌ها علیه پلاژ بانوان، خاطرنشان کرد: اعلام‌شده از بخش ساحلی و دریایی پلاژ بانوان بندرعباس استفاده نشود، نه اینکه از کل مجموعه. متاسفانه به‌گونه‌ای تبلیغات علیه این مجموعه می‌شود، گویی کل این مجموعه مشکل دارد.

باوقار در ادامه با تأکید بر ضرورت رسیدگی به مشکلات شهروندان، اضافه کرد: اعضای شورا باید در دل محلات و در دستگاه‌های اجرایی حضور داشته باشند تا بتوانند از نزدیک به بررسی مشکلات شهروندان و مساعدت در جهت برطرف شدن آن‌ها بپردازند.

وی با بیان اینکه اگر آب دریا آلوده است پس خود پلاژ بانوان مشکلی ندارد، عنوان کرد: خود از ابتدا با این پروژه خیلی موافق نبودم اما کاری که انجام‌شده باید مورداستفاده مردم قرار بگیرد و برای هزینه‌ای که شده باید دل سوزاند.

باوقار با انتقاد از برخی فضاسازی‌ها علیه پلاژ بانوان، خاطرنشان کرد: اعلام‌شده از ساحل استفاده نشود نه اینکه از کل مجموعه پلاژ، به‌گونه‌ای تبلیغات علیه این مجموعه می‌شود گویی کل این مجموعه مشکل دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس در خصوص پروژه نوار ساحلی بندرعباس که در گذشته انجام‌شده است، گفت: نظر مشاور وقت لزوماً درست نبوده و با رأی به خشک‌کردن ساحل در حق شهر بندرعباس و شهروندانش خیانت کرده است.

 


١٦:٠١ - يکشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٤٧٦٠    /    تعداد نمایش : ٥٩١خروج