صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

انتصاب,سرپرست,اداره,رفاه,سلامت,شهرداری بندرعباس,حبیب بهادری,
انتصاب سرپرست اداره رفاه و سلامت شهرداری بندرعباس

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری بندرعباس گفت: مديريت خدمات رفاهي از مباحث بنيادي مديريت منابع انساني سازمان‌هاي امروزي بوده و مي‌باشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، محسن یکتاپور معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری بندرعباس در جمع مدیران و کارکنان زیرمجموعه این معاونت با بیان اینکه خدمت به شهروندان از طریق ارتقاء رضایتمندی پرسنل شهرداری باید صورت پذیرد، گفت: باید با تکيه بر سعه صدر و اخلاقي نيکو، نظم و سلامت اداري نسبت به برنامه‌ريزي و ارايه خدمات نوين رفاهي با هدف عدالت محوري، رضايتمندي و تشويق عملکردهاي برتر در پرسنل اقدام شود.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه شایسته است با یاری همکاران اداره رفاه و سلامت و دیگر مدیران شهرداری در جهت ارتقا سلامت اداری، رفع تبعیض، استقرار و استمرار ساز و کاری شایسته سالار اقدام شود، تصریح کرد: مديريت خدمات رفاهي از مباحث بنيادي مديريت منابع انساني سازمان‌هاي امروزي بوده و مي‌باشد و نقش پررنگ و تأثيرگذاري در شكل گيري انگيزه‌ها،پتانسيل و بهبود عملكرد يك سازمان را ايفا مي‎كند.

وی در ادامه گفت: افزايش تسهيلات رفاهي از جمله ايجاد زمينه‌هاي گردشگري،تفريحي،ورزشي و رفاهي همواره باعث بالا رفتن انگيزش و بهره‌وري كاري خواهد بود.

اضافه می‌شود: در پایان این جلسه طی حکمی از سوی شهردار بندرعباس حبیب بهادری به عنوان سرپرست اداره رفاهی و سلامت این شهرداری منصوب شد.

 


١٦:٣٠ - دوشنبه ٤ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٤٨٠١    /    تعداد نمایش : ٧٣٤خروج