صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار,بندرعباس,حماسه,9دی,بصیرت,هوشمندی,ملت,ایران,ولایت‌مداری,ولایت‌مداری,عباس امینی‌زاده,
شهردار بندرعباس:

حماسه 9 دی بصیرت و هوشمندی ملت ایران را اثبات کرد

شهردار بندرعباس گفت: حرکت 9 دی بصیرت، هوشمندی، ولایت‌مداری و دشمن‌‌شناسی ملت ایران را در گذرگاه‌‌های حساس و سرنوشت‌‌ساز کشور به سمت یک هدف والا سوق داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده پیش از ظهر امروز در تجمع گرامیداشت سالروز 9 دی، اظهار کرد: مردم ایران در سالروز حماسه 9 دی گرد هم آمده‌اند تا ضمن تجدید میثاق و دفاع بی‌بدیل از آرمان‌های انقلاب، با تکیه بر قرآن و عترت جایگاه انقلاب را به جهانیان نشان دهند.

وی افزود: حماسه بزرگ 9 دی به عنوان نماد پایداری بر ارزش‌ها و یکی از رخدادهای بزرگ و درس‌‌آموز در تاریخ انقلاب اسلامی و در مصاف با جبهه متحد ضدانقلاب داخلی و خارجی  بود که نظام اسلامی را از چالشی سخت و توطئه‌ای پیچیده و خطرناک عبور داد.

شهردار بندرعباس با تاکید بر اینکه حرکت 9 دی بصیرت، هوشمندی، ولایت‌مداری و دشمن‌‌شناسی ملت ایران را در گذرگاه‌‌های حساس و سرنوشت‌‌ساز کشور به سمت یک هدف والا سوق داد، بیان کرد: توطئه‌ها و فتنه‌های دشمن تمام شدنی نیست و باید هوشیاری مردم در برابر فتنه ها و توطئه ها افزایش یابد.

امینی‌زاده با بیان اینکه دشمن در فتنه ۸۸ قصد داشت مردم را در برابر نظام قرار دهد و از این راه نظام اسلامی ایران را براندازی کند، تصریح کرد: نباید با موضوع ۹ دی ویترینی و شعاری برخورد کرد و این روز باید به‌عنوان یک مناسبت بی‌بدیل در تاریخ جمهوری اسلامی پاس داشته شود.

وی ادامه داد: حماسه ۹ دی جلوه بصیرت‌افزایی و ولایت‌مداری مردم ایران است، زیرا فتنه و فتنه‌انگیزی از بدو ایجاد انقلاب اسلامی ایران بوده و تنها در رابطه با انقلاب نیست بلکه، مشکل اصلی استکبار با اسلام و هدفش از فتنه‌انگیزی، نابودی اسلام و مسلمانان است.

 


١٦:١٨ - شنبه ٩ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٤٨٣٤    /    تعداد نمایش : ٥٥٤خروج