صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس:

مجمع مشاورین شهرداری تقویت می‌شود

مشاورین شهرداری که با حضور مدیران و معاونین برگزار شد، اظهار کرد: هویت شهر بندرعباس بر گرفته از پیشینه، تاریخ و شرایط خاص جغرافیایی این منطقه است.

وی با اشاره به اینکه مشاوران وضعیت شهر در حوزه‌های مختلف را به خوبی می‌دانند و می‌توانند در توسعه و رفع مشکلات نظرات موثری داشته باشند، افزود: بهره‌گیری از نظر مشاوران با تجربه و دارای دانش لازم در این دوره مدیریتی در اولویت قرار دارد.

شهردار بندرعباس با تاکید بر اینکه هویت شهر و شناساندن آن باید تقویت شود، ادامه داد: تقویت هویت اصلی شهر میان شهروندان موجب دلبستگی و دلگرمی بیشتر آنان و افزایش مشارکت عمومی می‌شود.

امینی‌زاده با بیان اینکه تاریخچه بندرعباس نشان از فعالیت قابل توجه در حوزه اقتصاد و دریانوردی دارد، بیان کرد: آنچه در تاریخ آمده و طی دهه‌های اخیر نیز شاهد هستیم، نگاه به شهر بندرعباس با فراز و نشیب‌های فراوانی همراه بوده است.

وی با اظهار اینکه برای رفع مشکلات و توسعه بیش از پیش شهر با نگاه تجربی و علمی پیش خواهیم رفت، تصریح کرد: درک مشاوران از وضعیت کنونی شهرداری و نحوه مدیریت شهری یکی از ویژگی‌های مثبت مجمع مشاوران شهرداری بندرعباس است.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه همبستگی و همگرایی لازمه توسعه هر منطقه است، خاطرنشان کرد: دیدگاه ما توسعه شهر است و با اولویت قرار دادن این اصل مهم، از رفتار و اقدامات سیاسی و جناحی دوری می‌کنیم.

شهردار بندرعباس در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه جمع‌آوری ایده و بهره‌مندی از نظرات منتقدانی که واقعا در یک حوزه مشخص حرف منطقی برای گفتن دارند نیز در دستور کار مشاورین قرار دارد، گفت: توجه بیشتر به حوزه پرسنلی یکی از موضوعات مهم است.

وی اظهار کرد: در بخش‌هایی مانند حوزه حمل و نقل عمومی، محیط زیست و غیره یک سری اقدامات از سوی شهرداری آغاز شده و در حال انجام است اما برای این بخش‌ها طی سال آینده برنامه ویژه داریم.

 


١٤:٥٧ - شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٤٨٩٦    /    تعداد نمایش : ٧١٦خروج