صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

سومین,المپیاد,ورزش‌ها,آبی,ساحلی,بندرعباس,سازمان,فرهنگی, اجتماعی,ورزشی,شهرداری,محمدمهدی,جهانبخش,
سومین المپیاد ورزش‌های آبی و ساحلی بندرعباس برگزار می‌شود

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: با توجه به ظرفیت‌های شهر بندرعباس و قرارگیری آن در نوار ساحلی خلیج‌فارس باید از این موقعیت و موهبت الهی به بهترین شکل بهره برد و ورزش‌های ساحلی یکی از این بهره‌وری‌ها به شمار می‌رود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به ظرفیت‌های استان هرمزگان در خصوص ورزش‌های ساحلی باید از این ظرفیت به‌درستی بهره‌گیری کنیم.

وی افزود: در غفلت استانی از ورزش‌های ساحلی، استان‌های دیگر گوی سبقت را از هرمزگان ربوده‌اند و حتی استان‌هایی که دریا ندارند رتبه‌های برتر ورزش‌های ساحلی را کسب می‌کنند و به‌عنوان الگو برای ما تبدیل‌شده‌اند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: با توجه به اینکه در سالیان گذشته بندرعباس میزبانی مسابقات ساحلی را عهده‌دار بوده است و طی این سال‌ها استعدادهای خوبی را در ورزش‌های ساحلی کشف کرده‌ایم، امسال نیز این المپیاد در ساحل بندرعباس برگزار می‌شود.

جهانبخش با بیان اینکه در این المپیاد به ورزش بانوان نیز توجه شده است، بیان کرد: سومین دوره المپیاد ورزش‌های آبی و ساحلی بندرعباس در رشته‌های والیبال، هندبال، پرتاب وزنه، قایقرانی، ماهیگیری ویژه آقایان و بانوان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: همچنین رشته‌های فوتبال، فوتوالی، دو ۶۰ متر، دو استقامت، جت اسکی، اسکی روی آب، دو-شنا، طناب‌کشی و پرچم در ساحل مختص آقایان در این المپیاد برگزار می‌شود.

جهانبخش در پایان با اشاره به اینکه سومین دوره المپیاد ورزش‌های آبی و ساحلی بندرعباس یکم تا هفتم بهمن‌ماه در نوار ساحلی خلیج‌فارس برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: افتتاحیه این مراسم سه‌شنبه سوم بهمن‌ماه ساعت 18 در مجموعه ساحلی غدیر بندرعباس برگزار می‌شود.

 


١٥:٣٩ - سه شنبه ٣ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٤٩٠٤    /    تعداد نمایش : ٦٩٠خروج