صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار,بندرعباس,عباس امینی‌زاده,پرستاری,ولادت,حضرت,زینب,(س),روز,پرستار,
شهردار بندرعباس:

پرستاری هنری بی نظیر، تخصصی و بی‌همتا است

شهردار بندرعباس گفت: حرفه مقدس پرستاری در فرهنگ دینی و به ویژه در ایران اسلامی از جایگاه و منزلت بالایی برخوردار است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس عباس امینی‌زاده در این ارتباط با بیان اینکه حرفه مقدس پرستاری در فرهنگ دینی و به ویژه در ایران اسلامی از جایگاه و منزلت بالایی برخوردار است، گفت: شکوهمندترین و شریف‌ترین جلوه آفرینش الهی یعنی حیات و جان انسان‌ها، مرتبط با زحمات پرستاران پر تلاش است .

شهردار بندرعباس با بیان کلامی از حضرت رسول اکرم (ص) که می‌فرمایند «هرکس یک شب از بیماری پرستاری نماید، چون برقی جهنده از صراط می‌گذرد و با حضرت خلیل محشور خواهد گشت»، تاکید کرد: بدون شک تلاش و تعهد همه جانبه پرستاران گرامی در خدمت به بیماران و تسکین آلام آنان ، اجری عظیم و ماندگار به همراه دارد و دعای خیر التیام یافتگان، بدرقه دست‌های پرتوان آنهاست.

وی با اشاره به اینکه پرستاری هنری است بی نظیر، تخصصی و بی‌همتا، افزود: بی تردید صفات و ویژگی‌های شاخص حیات زینب کبری(س) برای امت اسلامی بخصوص بانوان مسلمان سرمشق است و می‌تواند زمینه‌ساز تحول روحی در همه انسان‌ها به ویژه قشر زحمتکش و شریف پرستاران باشد .

امینی‌زاده با تصریح اینکه بی تردید امتداد نگاه و خدمت مهرآمیز در حرفه پرستاری، بارش باران امید، آگاهی و بهبودی را برای دردمندان و بیماران به ارمغان می‌آورد، بیان کرد: بدین وسیله این روز خجسته را به خانواده بزرگ پرستاری تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون و سلامتی و بهروزی را برای این قشر ارزشمند و زحمتکش از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

اضافه می‌شود همزمان با ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار موسی عید زاده مدیر حوزه دفتر شهردار و شورای شهر،  به همراه مدیران شهرداری با حضور در بیمارستان‌های سطح شهر، با مسئولین و پرستاران دیدار نموده و از زحمات این عزیزان تقدیر به عمل آوردند.


١٩:٣٣ - سه شنبه ٣ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٤٩٠٧    /    تعداد نمایش : ٤٦٦خروج