صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

مشارکت,شهروندان,مدیریت,پسماند,شهر,ضروری,شهردار بندرعباس,عباس امینی‌زاده,اختتامیه,نخستین,جشنواره,شورای,اجتماعی ,محلات,ناحیه,یک,منطقه,
امینی‌زاده:

مشارکت شهروندان در مدیریت پسماند شهر ضروری است

شهردار بندرعباس نسبت به مشارکت عمومی شهروندان در مدیریت پسماند شهر تاکید کرد و گفت: در این زمینه مشوق‌های خوبی نیز از سوی شهرداری در نظر گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره شورای اجتماعی محلات ناحیه یک منطقه یک که با محور مدیریت پسماندهای شهری برگزار شد، اظهار کرد: مشارکت عمومی در بحث تنظیف و مدیریت پسماند شهر یک امر جدی است.

وی با اشاره به اینکه شهرداری بندرعباس در این زمینه برنامه‌های فرهنگی متنوعی را آغاز کرده است، افزود: جدیت ما نسبت به موضوع فرهنگسازی در بخش‌های مختلف باعث رایزنی جهت بهره‌مندی از ظرفیت هنرمندان و همچنین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری شهرداری شده است.

شهردار بندرعباس ضمن تقدیر از برگزارکنندگان این جشنواره گفت: موضوع تفکیک از مبداء بزودی در بخش‌های مختلف شهر با رویکردی جدید شروع می شود که در این موضوع، مشوق‌های خوبی از سوی سازمان مدیریت پسماند در نظر گرفته شده است.

اضافه می‌شود، در انتها نیز برگزیدگان هر بخش مورد تقدیر قرار گرفتند.

 


٠٩:٣٦ - يکشنبه ٨ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٤٩١٩    /    تعداد نمایش : ٥٩٧خروج