صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

بوستان ساحلی سورو در غرب بندرعباس به بهره برداری رسید

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، این بوستان منحصر به فرد به مساحت 30 هزار متر مربع و برخورداری از 12 هزار متر مربع فضای سبز مزیین به درختان نخل، نارگیل، گارم زنگی، سیکاس، نخل زینتی، ختمی دریایی، مشعل جنگل و پلومریا که با شرایط آب و هوایی منطقه سازگاری دارد در نوار ساحلی محله سورو احداث شده است.

تعبیه مسیر پیاده روی و دوچرخه سورای به طول 7 هزار متر و مجهز بودن به امکاناتی نظیر فضای بازی کودکان، میز و نیمکت های سنگی از دیگر ویژگی های کم نظیر بوستان ساحلی سورو است.

عباس امینی زاده، شهردار بندرعباس در آیین افتتاح این بوستان، گفت: امشب بوستان ساحلی سورو را به نمایندگی از 127 پروژه شهری در نوار ساحلی بندرعباس افتتاح می کنیم.

وی اعتبار احداث این بوستان را بالغ بر 24 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: بوستان ساحلی سورو با هدف جذب گردشگر و توریسم در نوار ساحلی غرب بندرعباس احداث کرده ایم.

پویافر، فرماندار بندرعباس نیز با بیان اینکه شانی بالاتر و برتر از خدمت رسانی به مردم که ولی نعمتان انقلاب اسلامی هستند برای مسئولان متصور نیستیم، بر اهتمام متولیان عمران شهری بر ایجاد دهکده گردشگری در کنار بوستان ساحلی سورو تاکید کرد.

وی ضمن قدردانی از خدمت رسانی درخور توجه شهرداری بندرعباس، گفت: مجموعه شهرداری باید با تلاشی جهادگونه تا فضای مناسب و بانشاط را برای شهروندان فراهم سازد.

باوقار، رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس با اشاره به اینکه همه پروژهای عمران شهری نظیر بوستان ها و پارک ها از محل عوارض دریافتی از مردم اجرا می شوند، بیان کرد: از این رو خود مردم باید در نگهداری و استفاده صحیح از این امکانات کوشا باشند.

وی ضمن قدردانی از مردم در مشارکت در صحنه های مختلف، ابراز امیدواری کرد که خدمات ارائه شده در بخش عمران شهری مقبول قاطبه مردم قرار گیرد.

 


٠٩:٤٦ - پنج شنبه ١٩ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٤٩٧١    /    تعداد نمایش : ١٥٢٢خروج