صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس:

دهه فجر عرصه تحکیم و برقراری ارتباط بین نسلی است/ حضور گسترده مردم در راهپیمایی تکرار می شود

شهردار بندرعباس گفت: دهه فجر عرصه تحکیم و برقراری ارتباط بین نسلی است تا نسل جدید با رشادت‌های یک ملت برای رسیدن به انقلاب اسلامی آشنا شوند و دستاوردهای نظام اسلامی را درک کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی زاده با گرامیداشت دهه فجر و تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است.

وی با اشاره به اینکه دهه فجر تجلی وحدت و میثاق مردم با انقلاب است، افزود: دهه فجر عرصه تحکیم و برقراری ارتباط بین نسلی است تا نسل جدید با رشادت‌های یک ملت برای رسیدن به انقلاب اسلامی آشنا شوند و دستاوردهای نظام اسلامی را درک کنند.

شهردار بندرعباس ادامه داد: هدف از انقلاب اسلامی احیاء انسانیت و خودباوری بر اساس باورهای اعتقادی و ارزشی بود که در قالب دین مبین اسلام برای ما به ارمغان آمد و امروز در هر بخش از ایران اسلامی زنان و مردان فداکار و استوار و فرزندان آینده سازش کمر همت به آبادانی کشور بسته اند و این ویژگی بارز انقلاب ماست که خودباوری را به همه اقشار ملت و سطوح جامعه هدیه داده است.

این مقام مسوول خاطرنشان کرد: امروز، شاهد اقداماتی تاثیرگذار در شهرداری هستیم که نمونه کوچکی از ثمره انقلاب است.

وی با تاکید بر خدمت بی منت به از سوی مسوولان و خدمتگذاران نظام به مردم شریف کشور، تاکید کرد: تلاش داریم تا ضمن بهره برداری از پروژه های متعدد بزرگ و کوچک شهری، زمینه رضایتمندی شهروندان فهیم بندرعباسی را فراهم کنیم.

وی در ادامه با دعوت از مردم شریف هرمزگان و خصوصا بندرعباس جهت شرکت در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن، گفت: مردم همیشه در صحنه باز هم حماسه ای دیگر خلق خواهند کرد و پاسخ  کوبنده ای به دشمنان و بدخواهان می دهند.

 


٢٠:٥٩ - شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٤٩٨٤    /    تعداد نمایش : ٣٩٧خروج