صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

حضور,پرشور,باشکوه,پاسخی,توطئه‌های,جدید,آمریکا,شهردار,بندرعباس,عباس,امینی‌زاده,22 بهمن,
شهردار بندرعباس:

حضور پرشور و باشکوه، پاسخی به توطئه‌های جدید آمریکا

شهردار بندرعباس گفت: مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، بیانات رهبر معظم انقلاب را مبنی بر «تماشایی شدن» این جشن محقق ساختند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس عباس امینی‌زاده شهردار بندرعباس در حاشیه راهپیمایی روز پیروزی انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: خداوند را شاکریم که امروز هم همچون سال‌های گذشته مردم با حضور گسترده و پرشکوه در راهپیمایی 22 بهمن یک بار دیگر اقتدار ملی خود را به نمایش گذاشتند.

وی در ادامه تاکید کرد: مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، بیانات رهبر معظم انقلاب را مبنی بر «تماشایی شدن» این جشن محقق ساختند.

شهردار بندرعباس با بیان اینکه شهروندان با هر عقیده‌ای در این راهپیمایی شرکت کردند و یکپارچگی، وحدت و انسجام خود را به نمایش گذاشتند، گفت: این حضور پرشور و باشکوه، پاسخی به توطئه‌های جدید آمریکا علیه ملت ایران و اعلام وحدت و یکپارچگی مردم و عهد و پیمان با امام راحل برای ادامه راه و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

امینی زاده با اشاره به اینکه در این حماسه همه یک‌دل و یک‌‌صدا و بی‌اعتنا به تبلیغات شیطانی استکبار جهانی، ‌با رهبر فرزانه خود اعلام بیعت کردند، تصریح کرد: پرسنل مجموعه شهرداری بندرعباس همگام با دیگر اقشار امت حزب‌الله باحضور حماسی خود بار دیگر به جهانیان ثابت کردند که علیرغم توطئه‌های مختلف دشمن علیه ملت مسلمان ایران همچون گذشته تحت فرامین مقام عظمای ولایت، آماده دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند.

وی با بیان اینکه دشمن از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی به دنبال ضربه زدن به این انقلاب و کشور اسلامی بوده است، افزود: این حضور دشمن‌شکن و پرشور مردم در برهه‌های حساس از جمله 22 بهمن‌ماه که به عنوان جشن انقلاب، توطئه‌های فتنه‌انگیزان خارجی و ایادی آنها در داخل کشور را خنثی می‌کند.


١٢:٢٠ - دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٤٩٨٦    /    تعداد نمایش : ٤٥١خروج