صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس,خدمت‌رسانی‌,ایام,نوروز,نباید,مانع,مناسب ,عباس,امینی‌زاده,
شهردار بندرعباس:

خدمت‌رسانی‌های ایام نوروز، نباید مانع از ارائه خدمات مناسب به شهروندان بندرعباسی شود

شهردار بندرعباس گفت: هویت و مهمان‌نوازی بندرعباسی‌ها بر کسی پوشیده نیست.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس عباس امینی‌زاده در پنجمین نشست ستاد خدمات سفر شهرداری بندرعباس با بیان اینکه مصوبات و اقداماتی که در هر جلسه تصویب می‌شود باید مورد ارزیابی قرار گیرد، گفت: هماهنگی میان بخش‌های مختلف شهرداری ضروری است و باید سایر بخش‌ها با حوزه خدمات‌‍شهری در راستای آماده سازی شهر جهت نوروز و ارایه خدمات مناسب به شهروندان همکاری لازم را داشته باشند.

شهردار بندرعباس با اشاره به اینکه فراهم آوردن بستري مطمئن، امن و شاداب براي شهروندان و گردشگران نيازمند مديريتي كامل و همه جانبه است، تصریح کرد: دست اندركاران امر مي‌بايست بهتر از سال گذشته درصدد ارائه خدمات بهتر و سرويس‌دهي مناسب و اتخاذ تدابير لازم باشند.

وی با اشاره به اینکه هویت و مهمان‌نوازی بندرعباسی‌ها بر کسی پوشیده نیست و باید این امر را به نحو مناسب  برای گردشگران نوروزی انجام دهیم، تاکید کرد: خدمت‌رسانی‌های این ایام نباید مانع از ارائه خدمات مناسب به شهروندان بندرعباسی شود.

امینی‌زاده سفر در فرهنگ دینی ایرانیان را، عبرت آموزی و تفکر در نظام آفرینش و جایگاه خاص آن دانست و گفت: با توجه به موقعیت ویژه شهر بندرعباس و داشتن جاذبه‌های تفریحی، گردشگری و تجاری در ایام پایانی سال شاهد حضور چشم‌گیر گردشگران به شهر بندرعباس می‌باشیم.

شهردار بندرعباس با بیان اینکه مدیران مناطق شهرداری بخش عمده‌ای از فعالیت‌های ستاد خدمات سفر را به عهده دارند، اظهارکرد: در این ستاد از نقطه نظرات و ایده‌های خلاقانه کارشناسان و مردم نیز استفاده می‌کنیم تا خدمات بهتر با هزینه کمتر به گردشگران و مسافران ارائه شود.

وی بیشترین موضوعاتی که باید مورد توجه قرار گیرد را روشنایی پارک‌ها، امنیت بوستان‌ها، نحوه واگذاری غرفه‌ها، سرویس‌های بهداشتی، نمازخانه و پارکینگ خودروها ذکر کرد و اظهار کرد: مدیران مناطق بوستان‌های که حجم بالای گردشگر را دارا هستند شناسایی و سرویس‌های بهداشتی سیار را در این بوستان‌ها مستقر نمایند.


١٧:٠٣ - سه شنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٤٩٩٦    /    تعداد نمایش : ٤٥٧خروج