صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

خدمات,شهری,سدمعبر,حقوق,شهروندان,شهرداری,بندرعباس,اسماعیل,موحدی‌نژاد,
معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس:

رفع سدمعبر باید با رعایت کامل حقوق شهروندان صورت پذیرد

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت:با افزایش معضل سدمعبر  زمینه بروز آسیب‌های اجتماعی فراهم می‌گردد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس اسماعیل موحدی‌نژاد در جلسه‌ای با پرسنل مديريت نظارت و كنترل بر رفع تخلفات شهرى این شهردارى با بیان اینکه این مجموعه وظایف متعددی را بر عهده دارد که همه آنها در نظم و انضباط خلاصه می‌شود، گفت: سد معبر پدیده مناسبی نیست، چرا که حق شرعی و حقوق شهروندی را تباه می‌کند، ولی برخورد با دست‌فروشان باید مطابق با قانون و با رعایت شأن و منزلت آنان باشد.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس با اشاره به جمع آوری متکدیان، کودکان‌کار، معتادین، رفع تخلفات ساختمانی، و ... که از وظایف مجموعه مدیریت نظارت و کنترل بر رفع  تخلفات شهری می‌باشد، ادامه داد: برخورد با همه این مشکلات نباید با ابزار زور باشد بلکه باید از طریق قانون و با احترام کامل در جهت حفظ کرامت انسانی آنان اقدام گردد.

وی رفع مشکلات سدمعبر و ساماندهی دست‌فروشان، با رعایت کامل حقوق شهروندان، حفظ محیطی آرام، منظری مطلوب و مناسب برای شهر و شهروندان در سطح شهر را تاکید و افزود: با افزایش معضل سدمعبر  زمینه بروز آسیب‌های اجتماعی فراهم می‌گردد.

 موحدی‌نژاد با تاکید بر اینکه هر گونه هتک حرمت شهروندان، از سوی مجموعه شهرداری، غیر قابل قبول است، و این موضوع را خط قرمز شهرداری عنوان کرد وگفت: اگر چنانچه ازسوی عوامل تخطی صورت گیرد یا تخلف پیش آید بدون درنگ با او برخورد می‌شود، به دلیل اینکه اخراج یک فرد متخلف، خدمت به همه کسانی است که خالصانه مشغول به فعالیت هستند.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس در ادامه تصریح کرد: همه ما در صحنه هستیم تا شهروندان در آرامش و رفاه زندگی کنند، و آنها به ما اعتماد کردند، تا فضایی آرام را برایشان فراهم کنیم.

این مقام مسئول با تصریح اینکه همفکری، همدلی و پشتکار موتور محرکی است که پرسنل وظایف محوله را به نحو احسن انجام و گام موثری در جهت بهبود روند اجرایی خدمات‌رسانی به شهروندان داشته باشیم، ادامه داد: با توجه به شرایط موجود جامعه، می‌بایست دست‌فروشان سطح شهر ساماندهی شده و با ارزیابی و جانمایی مناسب و اصولی نسبت به رفع این مشکل اقدام شود.

 


١٢:٢٣ - پنج شنبه ٢٦ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٥٠٠٥    /    تعداد نمایش : ٦٢٢خروج