صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

راهیابی,تیم,ووشوی,شهرداری,بندرعباس,لیگ,برتر,کشور,محمدمهدى,جهانبخش,
راهیابی تیم ووشوی شهرداری بندرعباس به لیگ برتر کشور

مدیرعامل سازمان فرهنگى، اجتماعى و ورزشى شهردارى بندرعباس از لیگ برتری شدن تیم ووشوی هرمزگان که تحت حمایت این سازمان قرار دارد خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، محمدمهدى جهانبخش با اشاره به کسب سهمیه تیم ووشو شهردارى بندرعباس جهت حضور در لیگ برتر ووشو کشور جام ستارگان اظهار داشت: کسب سهمیه لیگ برتر کار سختى بود و بازیکنان تا لحظات پایانى جنگیدند.
وى ضمن تبریک عنوان نایب قهرمانى تیم ووشو شهردارى بندرعباس در لیگ دسته یک، افزود: حق ما قهرمانى در لیگ یک ووشو بود و در رقابتى نزدیک با تیم شهداى زینبیه تبریز با تفاضلى ناچیز دوم شدیم.
مدیرعامل سازمان فرهنگى، اجتماعى و ورزشى شهردارى بندرعباس گفت: شهدای زینبیه میانه با 15امتیاز و تفاضل برد انفرادی به اضافه 32 قهرمان شد و شهرداری بندرعباس با توجه به اینکه در هر دو بازى روز پایانى را مقابل رقباى تبریزى و اصفهانى خود به برترى قاطع دست یافت با همین تعداد امتیاز و تفاضل به اضافه 29 به عنوان نایب قهرمانی رسید.
جهانبخش ادامه داد: مهمترین بخش این مسابقات بازگشت دوباره تیم ووشو شهردارى به لیگ برتر ووشو بود که لازم مى‌دانم از همه عزیزانى که در این راه سخت همراهیمان کردند تیم تقدیر شود.
مدیرعامل سازمان فرهنگى، اجتماعى و ورزشى شهردارى بندرعباس تصریح کرد: تلاشمان حضور قدرتمندانه در لیگ برتر ووشو است که امیدوارم سال آینده در لیگ برتر بر روى سکو برویم.
وى در پایان خاطرنشان ساخت: امیدوارم با صعود تیم فوتبال شهردارى بندرعباس به لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌هاى کشور، شادى دوباره‌اى را به ساحل‌نشینان هدیه دهد.


٠٩:٥٠ - دوشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٥٠١٥    /    تعداد نمایش : ٦٠٥خروج