صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

توضیحات,رییس,سازمان,سیما,منظر,فضای,سبز,شهری,دربارقطع,برق,نمایشگاه,مصطفی خادم,
توضیحات رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز درباره قطع برق یک نمایشگاه

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری بندرعباس درباره اخبار مربوط به قطع برق یک نمایشگاه توضیحاتی ارایه کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، مصطفی خادم در این ارتباط اظهار کرد: یک‌شنبه شب به دلیل قطع برق نمایشگاهی که در محل بلوار ساحلی(پارک دولت) برپا شده، اخباری منتشر شد که کمی با واقعیت فاصله داشته و مطالب به صورت کامل مطرح نشده بود.

وی با اشاره به برپایی این نمایشگاه، ضمن انتقاد از عدم هماهنگی با سازمان سیما، منظر و فضای سبز و شهرداری بندرعباس به عنوان متولیان فضاهای سبز و پارک‌ها، افزود: این نمایشگاه دارای مشکلاتی مانند عدم هماهنگی با شهرداری و تفاوت میان عنوان مطرح شده نمایشگاه با محصولات عرضه شده است.

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری بندرعباس ادامه داد: این نمایشگاه قرار بود با محوریت رنگ‌ها و غذاها برگزار شود که محتوای آن اجناس دیگری است.

خادم تصریح کرد: برگزارکنندگان این نمایشگاه به بهانه خیریه اقدام به برپایی این نمایشگاه کرده بودند که در واقعیت، از غرفه‌داران مبالغ قابل توجهی دریافت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه بدون هیچ گونه هماهنگی، قرارداد و یا تفاهم نامه برپا شده است، تاکید کرد: این رویه باعث ناراحتی  غرفه داران و شهروندان شده است.

این مقام مسئول گفت: تولید پسماند قابل توجه، و نازیبا کردن فضای عمومی محل برگزاری این نمایشگاه یکی دیگر از مشکلات به وجود آمده حاصل از برپایی این نمایشگاه است.

خادم تاکید کرد: قطع شدن برق برای مدتی کوتاه که یک‌شنبه شب رخ داد، به علت نقص فنی سیستم برق که حاصل از استفاده بیش از حد بود، رخ داده است.


٠٨:٢٢ - چهارشنبه ٢ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٥٠٢٣    /    تعداد نمایش : ٦٤٣خروج