صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

معاون معماری و شهرسازی شهرداری بندرعباس خبر داد:

استقرار کارشناسان شهرسازی در نواحی شهرداری

  به گزارش روابط عمومی حوزه معاونت معماری و شهرسازی شهرداری بندرعباس، اصغر حسینی‌پور در این ارتباط اظهار کرد: با توجه به رویکرد ناحیه‌محوری در دوره کنونی شهرداری بندرعباس، فعالیت حوزه معماری و شهرسازی نیز در این بخش‌ها با برنامه جدید دنبال می‌شود.

وی از استقرار دو نفر کارشناس شهرسازی در هر ناحیه از مناطق شهرداری بندرعباس خبر داد و افزود: این اقدام در شهرداری‌های نواحی سه‌گانه منطقه یک بندرعباس صورت گرفته و کارشناسان مربوطه مشغول فعالیت هستند.

معاون معماری و شهرسازی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: کنترل و نظارت بر مجوزهای پروانه ساختمانی یکی از اصلی‌ترین وظایف این کارشناس‌ها است.

حسینی‌پور تصریح کرد: رسیدگی و کنترل نسبت به رعایت نکات ایمنی در کارگاه‌های ساختمانی، رسیدگی به ضوابط حصارکشی، هماهنگی با مهندسین ناظر در اجرای پروژه‌های ساختمانی در ناحیه مورد نظر، توجیه مالکین در رابطه با پروانه و کنترل زمان پروانه‌های صادر شده و غیره از عمده‌ترین وظایف این کارشناسان است.

وی بررسی جزئی و دقیق پروژه‌های ساختمانی در هر ناحیه را جزو مهمترین ثمرات حضور این کارشناسان در سطح ناحیه عنوان کرد و گفت: از این پس نیز در زمان صدور پایان کار ساختمانی نیز مهندسین ناظر هماهنگی‌های لازم را با کارشناسان شهرسازی ناحیه انجام می‌دهند.

 


١١:٠٣ - سه شنبه ٨ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٥٠٣٢    /    تعداد نمایش : ٧١٤خروج