صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار,بندرعباس,روز,زن,مادر,بانوان,شاغل,عباس,امینی زاده,
شهردار بندرعباس:

زنان الگوی بارز استقامت، پایداری و وفای به عهد در زندگی هستند

شهردار بندرعباس گفت: همه انسان ها در زندگی خود نیاز به الگویی دارند که از آن بهره گیرند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس همزمان با هفته زن و بزرگداشت مقام مادر، عباس امینی‌زاده با حضور در جمع بانوان شاغل در مجوعه شهرداری ، از جایگاه و تلاش آنان تقدیر به عمل آورد.

شهردار بندرعباس در جمع بانوان شاغل در مجموعه شهرداری بندرعباس با بیان اینکه همه انسان ها در زندگی خود نیاز به الگویی دارند که از آن بهره گیرند، گفت : بهترین الگویی که در جامعه و فرهنگ ما، چه برای زنان و چه برای مردان، بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) بوده است.

وی با تبریک میلاد سر سلسله اهل بیت (ع)، حضرت فاطمه زهرا (س)، ادامه داد: در جامعه امروزی زنان اثبات کرده‌اند که الگوی بارز استقامت، پایداری و وفای به عهد در زندگی هستند، که این امر موجب استحکام کیان خانواده و زندگی بوده و هست.

امینی زاده با تصریح اینکه حجم زیادی از مسئولیت‌ها و زحمات در  شهرداری بر دوش بانوان گرامی است، افزود: امیدواریم که بتوانیم برای ساخته شدن شهری برای همه، با همت تمام پرسنل و همراهی شهروندان پیش برویم و بتوانیم فعالیت‌های بیشتری در توسعه و آبادی شهرمان انجام دهیم که این امر موجب سرافرازی خودمان و آیندگان این شهر شود.

اضافه می‌شود به همت اداره رفاه و سلامت شهرداری بندرعباس و به مناسبت روز زن، بانوان شاغل در مجموعه شهرداری بندرعباس در مجموعه توریستی، گردشگری، آبدرمانی گنو حضور پیدا کردند و در برنامه‌ها و مسابقاتی که برای آنان تدارک دیده شده بود شرکت کردند.

 


١٥:٥٧ - پنج شنبه ١٧ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٥٠٥٠    /    تعداد نمایش : ٥٥١خروج