صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

بوستان,اسکان,گردشگران,مسافران,نوروزی,نصب,چادر,ساحل,شهرداری,بندرعباس,اسماعیل,موحدی‌نژاد,
معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس خبر داد:

مشخص شدن 11 بوستان جهت اسکان گردشگران و مسافران نوروزی/ جلوگیری از نصب چادر در ساحل

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس از مشخص شدن 11 بوستان شهری جهت اسکان مسافران و گردشگران نوروزی طی این ایام خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، اسماعیل موحدی‌نژاد در جلسه ستاد استقبال از بهار شهرداری بندرعباس با اعلام این خبر، اظهار کرد: براساس تصویب نامه وزیران، میزبانی از میهمانان نوروزی در دستور کار دولت قرار گرفته و شهردار بندرعباس به عنوان رئیس کمیته اسکان و رفاه گردشگران و مسافران نوروزی بندرعباس مسئولیت این مهم را بر عهده دارد.

وی افزود: به همین منظور جلسات متعددی در شهرداری بندرعباس برگزار و وضعیت اسکان مهمانان نوروزی در سال‌های گذشته و مشکلات آنان بررسی شده و راهکارهایی جهت جبران نواقص در دستور کار قرار گرفته است.

موحدی نژاد ادامه داد: در این راستا، 11 بوستان جهت اسکان نوروزی پیش‌بینی کرده‌ایم و آماده‌سازی این بوستان‌ها با جدیت در دستور کار شهرداری بندرعباس قرار دارد.

این مقام مسئول گفت: بوستان‌های خلیج فارس، شورا، کپشکن، ولایت، غدیر، دولت، شهید دباغیان، گلها، جهانگردی و بوستان شب یک و دو جهت این امر اختصاص یافته‌ است.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس بیان کرد: این جلسه به منظور هماهنگی هر چه بیشتر با اعضاء کمیته اسکان است تا با همراهی و همکاری سایر دستگاه‌های زی‌ربط میزبانی نوروز، نتیجه‌بخش‌تر و ثمربخش‌تر باشد.

وی در پایان اذعان کرد: جلوگیری از نصب چادر در ساحل یکی از مطالبات منطقی شهروندان است که به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر شهروندان، در این زمینه اقدام لازم انجام می‌شود.

 


١٢:١٩ - شنبه ١٩ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٥٠٥٦    /    تعداد نمایش : ٥٧٠خروج