صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

واگذاری,حوزه,معماری,شهرسازی,شهرداری‌های,نواحی, اصغر,حسینی‌پور,
حسینی‌پور خبر داد:

واگذاری امور حوزه معماری و شهرسازی به شهرداری‌های نواحی

معاون معماری و شهرسازی شهرداری بندرعباس از واگذاری برخی امور حوزه معماری و شهرسازی به شهرداری‌های نواحی خبر داد و گفت: ارایه این خدمات در شهرداری ناحیه یک منطقه یک، آغاز شده و بزودی نیز در سایر نواحی دنبال می‌شود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، اصغر حسینی‌پور با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به اینکه ناحیه‌محوری در دوره کنونی شهرداری بندرعباس به عنوان یک رویکرد جدید در راستای خدمات‌رسانی بهتر و سریعتر در دستور کار قرار دارد، حوزه معاونت معماری و شهرسازی نیز به دنبال تقویت این بخش در سطح شهرداری‌های نواحی است.

وی با اشاره به اینکه این تسهیل‌گری‌ها در شهرداری ناحیه یک منطقه یک شروع شده و به مرور نیز در سطح سایر نواحی آغاز می‌شود، افزود: در همین زمینه‌، بخشی از اموری که تا پیش از این در شهرداری منطقه یک انجام می‌شد، به شهرداری ناحیه یک این منطقه واگذار شده است.

معاون معماری و شهرسازی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: در سال جدید ، شهروندانی که در محدوده ناحیه یک منطقه یک قرار دارند می‌توانند برای استعلام شهرسازی مانند استعلام بانکی یا دفترخانه، جهت املاک دارای پایان‌کار در سطح همان ناحیه صادر می‌شود.

حسینی‌پور ادامه داد: با این وجود، فرایند صدور مجوزهای شهرسازی همچنان در سطح منطقه دنبال می‌شود.

 


١١:٥٢ - چهارشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٥٠٦٦    /    تعداد نمایش : ٤٧٤خروج