صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

آمادگی,باغ,پرندگان,بندرعباس,بازدید,شهروندان,فضای,سبز,شهری,شهرداری,بندرعباس,مصطفی,خادم,
خادم خبر داد:

آمادگی باغ پرندگان بندرعباس برای بازدید شهروندان/ تخفیف 50 درصدی برای بازدیدهای گروهی

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس از آمادگی مجموعه باغ پرندگان برای بازدید شهروندان و گردشگران خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، مصطفی خادم در این ارتباط اظهار کرد: با بهره‌برداری از باغ پرندگان بندرعباس شاهد به ثمر نشستن یکی دیگر از پروژه‌های بزرگ و ماندگار شهر هستیم.

وی با اشاره به اینکه این مجموعه همه‌روزه از ساعت هشت صبح لغایت 18 آماده پذیرش گردشگران است، افزود: باغ پرندگان بندرعباس در فضایی به مساحت 6.2 هکتار در چهار کیلومتری جاده بندرعباس میناب احداث شده که شهروندان و گردشکران می‌توانند با بهره‌گیری از فضای مطلوب و آرام این مجموعه، حدود 90 گونه از انواع پرندگان را مشاهده کرده و درباره آنها کسب اطلاع کنند.

خادم ادامه داد: زیست‌مندان این باغ شامل گونه‌هایی از انواع پرندگان آبزی و کنارآبزی، شکاری و کرکس‌ها، طاووس‌ها، کلاغ‌ها، جغدها، کبوترها و همچنین پرندگان زینتی هستند.

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس از اعمال تخفیفات ویژه برای بازدیدهای گروهی خبر داد و در این ارتباط نیز عنوان کرد: این تخفیفات شامل بازدیدهای گروهی دانش‌آموزان، کارکنان ادارات، شرکت‌ها و غیره می‌شود که با هماهنگی قبلی امکان‌پذیر است.

این مقام مسئول هزینه بلیط بازدید برای هر فرد را طبق مصوبه شورای اسلامی شهر، مبلغ 100 هزار ريال عنوان کرد و گفت: این گروه‌ها می‌توانند با برخورداری از تخفیف 50 درصدی، از مجموعه باغ پرندگان بازدید کنند.


١٣:٤٤ - چهارشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٥٠٧٤    /    تعداد نمایش : ٤٩٩خروج