صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

غرق شدگی,دانش,فرجام,نجات,غریق,شهرداری,بندرعباس,
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس:

نجات 18 نفر از غرق شدگی حتمی

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس گفت: این افراد به دلایل مختلف از جمله عدم آشنایی به محل، پیشروی در دریا یا خارج شدن در محدوده شنا، سهل انگاری و عدم توجه به اخطار ناجیان دچار غرق شدگی شدند.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس فرجام دانش با اعلام این خبر گفت: این سازمان به دلیل حوادث سال‌های قبل، با همکاری شهرداری بندرعباس و هماهنگی با ناجیان غریق، اقدام به برپایی ایستگاه‌های غریق نجات جهت گردشگران در ایام نوروز کرد.

آتش‌پاد دوم دانش با بیان اینکه متاسفانه بخشی از آمار حوادث تعطیلات نوروز مربوط به غرق شدن در ساحل بود که بر اثر سهل انگاری برخی از شهروندان و گردشگران رخ می داد، افزود: ناجیان غریق در تمامی ایام عید نوروز در ساحل بندرعباس حضور داشتند که در این مدت 18 نفر از شهروندان و گردشگران از غرق شدگی حتمی نجات یافتند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: این افراد که به دلایل مختلف از جمله عدم آشنایی با محل، پیشروی در دریا یا خارج شدن در محدوده شنا، سهل انگاری و عدم توجه به اخطار ناجیان دچار غرق شدگی شدند، که با اقدام به موقع ناجیان غریق مستقر در محل، نجات یافتند.

دانش با اشاره به اینکه در طول مدت تعطیلات نوروز 97، ناجیان غریق تحت نظارت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در 6 نقطه از ساحل مناطق سه‌گانه شهرداری حضور داشتند، گفت: این ناجیان غریق در ساحل غدیر، ساحل دولت، ساحل کپشکن سورو، ساحل شیلات، ساحل پلاژ بانوان شرق و ساحل پلاژ بانوان غرب استقرار داشتند.


١٧:٠٧ - چهارشنبه ١٥ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٥١١١    /    تعداد نمایش : ٥٢٥خروج