صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

عید,نوروز,خدمات شهری,شهرداری,بندرعباس,اسماعیل,موحدی نژاد,نظارت,تخلفات,
معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس مطرح کرد:

عید امسال فعالیت‌های متفاوتی انجام شد/ باید با ادب و احترام قانون را اجرا کرد

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: باید بتوانیم در جهت حفظ کرامت انسانی شهروندان حرکت کنیم.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس اسماعیل موحدی نژاد در دیدار با پرسنل مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری، با تقدیر از تلاش‌های این مجموعه در ایام عید،  گفت: در عید امسال فعالیت‌های متفاوتی انجام شد که نتیجه برنامه‌ریزی، پیگیری و تلاش همکاران ما در مجموعه شهرداری بندرعباس بود.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس با اشاره به برگزاری سلسله جشن‌های نوروزگاه هرمزگان در ساحل بوستان غدیر، بیان کرد: این جشن‌ها از 2 فروردین با معرفی شهرستان بندرعباس شروع و تا شب دوازدهم با معرفی شهرستان حاجی‌آباد به پایان رسید.

وی در ادامه افزود: در این جشن‌ها، مدیران شهرستانی و شهری به معرفی شهرستان، جاذبه‌های گردشگری، فرهنگ، آداب و رسوم خود به گردشگران و شهروندان کردند.

موحدی‌نژاد خاطر نشان کرد: برای ایجاد نشاط، و مکانی جهت فعالیت‌های ورزشی شهروندان، بوستان ورزش را از لیست بوستان‌های اسکان خارج کردیم.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس تاکید کرد: تمام سرویس‌های بهداشتی و دوش‌های حمام از ابتدای ایام عید تا روز آخر تعطیلات از چرخه ارائه خدمات خارج نشد و مانند روز اول در اختیار شهروندان و گرداشگران بود.

این مقام مسئول پرسنل مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری را نیروهای گمنام شهرداری دانست و تصریح کرد: نیروهای این اداره در ایام عید، علاوه بر فعالیت‌های اصلی خودشان، در زمینه نظارت و مدیریت اسکان گردشگران تلاش قابل تحسینی داشتند.

موحدی نژاد با تاکید بر اینکه باید برنامه‌ریزی مناسب جهت پیگیری مسائل و مشکلات شهری در سال 97 برای رسیدن به اهداف در دستور کار این اداره باشد، ادامه داد: مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری بندرعباس وظایف متعددی را برعهده دارد که همه آنها در نظم و انضباط خلاصه می‌شود.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به پدیده سد معبر اشاره کرد و افزود: سد معبر پدیده مناسبی نیست چراکه هم حق شرعی و هم حقوق روانی شهروندان را تضییع می کند به همین دلیل باید نسبت به حل این مشکل بیش از پیش اقدام کرد.

معاون خدمات شهری شهردای بندرعباس تاکید کرد: پرسنل این مدیریت باید همه امور را بر اساس قانون پیش ببرند و با ادب و احترام قانون را اجرا کرده، و بتوانیم در جهت حفظ کرامت انسانی شهروندان حرکت کنیم.

 


١٧:١٢ - چهارشنبه ١٥ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٥١١٢    /    تعداد نمایش : ٧٧٠خروج