صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار,بندرعباس,عباس,امینی زاده,قانون,شهروند,تخلفات,
شهردار بندرعباس مطرح کرد:

اجرای قانون مهم است/ مهمتر از اجرای قانون برخورد مناسب با شهروندان است

شهردار بندرعباس گفت: یکی از اصول اساسی در رفع تخلفات، احترام و حفظ کرامت انسانی شهروندان است.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس عباس امینی زاده با حضور در بین پرسنل مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری و تقدیر از تلاش‌های مجموعه خدمات شهری و این مدیریت در ایام تعطیلات سال نو ، گفت: شاهد تلاش‌های شبانه روزی و بی وقفه شما عزیزان بودیم، و این موجب افتخار است که همکاران ما، با تمام توان، خدمات شایسته‌ای را به شهروندان شهرمان ارائه کردند.

شهردار بندرعباس خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی صحیح، همت قوی، هماهنگی افراد و پیگیری مناسب امور، موجب به ثمر نشستن فعالیت‌ها و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان خواهد بود.

وی پرسنل مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری را سنگرداران اولیه شهرداری دانست و ادامه داد: سایر پرسنل شهرداری با شهروندان در ارتباط هستند اما، این پرسنل ارتباط مستقیم و تقابلی با شهروندان دارند و اقتضای کار آنها وجود این رابطه است ولی نباید رفتار بدی با شهروندان داشته باشند.

امینی‌زاده با تاکید بر اینکه اجرای قانون مهم است، اما مهمتر از آن، برخورد مناسب با شهروندان در رفع تخلفات است، تصریح کرد: یکی از اصول اساسی در رفع تخلفات، احترام و حفظ کرامت انسانی شهروندان است.

شهردار بندرعباس با اشاره به اینکه شهروندان از ما هستند و نباید نگاه بدخواهانه و خلافکارانه به آنها داشته باشیم، بلکه به دید رفع مشکل به موضاعات نگاه کنیم، گفت: رفتار شما در پیشگیری، فرهنگ سازی و سطح کارآمدی شهرداری بسیار اثر بخش است چراکه شما پیشانی شهرداری هستید و ما این انتظار را از شما داریم.

این مقام مسئول در پایان ابراز امیدواری کرد که در سال 1397 با توانمندی بیشتر در راه خدمت به شهروندان، نگاهداشت شهر، و برای داشتن شهری آبادتر و توسعه یافته تر در تمام حوزه‌های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی نسبت به گذشته تلاش کنیم.

 


١٧:١٥ - چهارشنبه ١٥ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٥١١٣    /    تعداد نمایش : ٤٦٣خروج