صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس,شورای,اسلامی,شهر,بندرعباس,اسلام,باوقار,شهروند,گردشگر,مسافر,
رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس:

خدماتی که در ایام عید ارائه شد، در طول سال هم ادامه داشته باشد

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: همه ما به عنوان خادمین و خدمتگذاران این شهروندان هستیم و باید شهر را به سمتی پیش ببریم که در خور شأن و جایگاه شهروندان بندرعباسی باشد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس اسلام باوقار در آیین تجلیل از عوامل کمیته سفر شهرداری بندرعباس بابیان اینکه به عنوان نماینده شهروندان از زحمات مجموعه شهرداری و پرسنل پرتلاش آن تقدیر و تشکر می‌کنم، گفت: این پرسنل در طول سال مشغول به خدمت هستند و خاصه در ایام تعطیلات با قبول دوری از خانواده در سنگر خدمت به شهروندان و هموطنان قرار گرفته‌اند.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس با اشاره به اقدامات انجام شده در ایام تعطیلات نوروز توسط شهرداری بندرعباس، تاکید کرد: توقعی که از شهرداری داریم این است که خدماتی که در ایام عید به شهروندان و گردشگران ارائه شد، در طول سال هم به شهروندان این شهر ارائه شود.

وی در ادامه گفت : همه ما به عنوان خادمین و خدمتگذاران این شهروندان هستیم و باید شهر را به سمتی پیش ببریم که در خور شأن و جایگاه شهروندان بندرعباسی باشد.

باوقار با بیان اینکه شهردار بندرعباس در دوره قبل، کارنامه قابل قبولی داشتند، افزود: انتخاب خوب مدیران شهری توسط شهردار بندرعباس، شهر را به سمت پویایی بیشتر خواهند رساند.


١٥:٣١ - پنج شنبه ١٦ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٥١١٧    /    تعداد نمایش : ٥٠٧خروج