صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهروندان,شهرمان,خدمت,خوشحالی,افتخار,خدمات,شهردار,شهرداری,بندرعباس,عباس امینی زاده,
شهردار بندرعباس:

نیاز است قوی‌تر به شهروندان و شهرمان خدمت کنیم / خوشحالی و افتخار ما، ارائه خدمات مطلوب به شهروندان است

شهردار بندرعباس گفت: اگر ما توجه بیشتر به شهروندان و شهرمان داشته باشیم، به مراتب بستر بهتری برای حضور گردشگران در شهر می‌توانیم فراهم کنیم.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس عباس امینی‌زاده در آیین تجلیل از عوامل کمیته سفر شهرداری بندرعباس با بیان اینکه خوشحالی و افتخار مجموعه ما، ارائه خدمات مطلوب به شهروندان است، گفت: از زحمات تمام همکاران که شبانه روز مشغول به ارائه خدمات به شهروندان و گردشگران بودند، تقدیر و تشکر می‌کنم.

شهردار بندرعباس با اشاره به اینکه جلسات متعددی در فرمانداری، شورای اسلامی شهر و شهرداری از آذرماه تا اسفندماه برگزار شد، افزود: موارد زیادی ارزیابی و بررسی شد، از سوی شورا مصوبات لازم به تصویب رسید و با برنامه ریزی معاونت خدمات شهری زیرساخت‌های مختلف ایجاد شد که اینها همه مرهون کار تیمی و گروهی‌ بود.

امینی‌زاده در ادامه گفت: این انسجام نشان دهنده توان کارهای بزرگ در شهر بندرعباس است چرا که شهر و مردم ما جایگاهشان خیلی بالاتر از وضعیت موجود است و بایستی تلاش کنیم تا به این مهم دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به آمار اقامت گردشگران در شهر بندرعباس خاطرنشان کرد: همکاران ما در 15 روز با تلاش خود توانستند جمعیت بیش از 6 برابری جمعیت شهر را میزبانی کنند که این امیدبخش انجام کارهای بزرگ در شهر است.

این مقام مسئول با تصریح اینکه علاوه بر حضور گردشگران در شهر، نیاز است قوی‌تر به شهروندان و شهرمان خدمت کنیم و توجه بیشتری به آنها داشته باشیم، تاکید کرد: اگر ما توجه بیشتر به شهروندان و شهرمان داشته باشیم، به مراتب بستر بهتری برای حضور گردشگران در شهر می‌توانیم فراهم کنیم.

شهردار بندرعباس این شهر را یک شهر گردشگر پذیر دانست و افزود: در برنامه ریزان شهری هم به این نتیجه رسیده اند که آنچه که امروزه پاسخگوی حل مسائل اقتصادی و اشتغال در یک شهر است نگاه ویژه به صنعت گردشگری است.

امینی‌زاده برنامه سال 97 را تقویت حوزه گردشگری و ایجاد زیرساختهای این صنعت در شهر بندرعباس بیان کرد و افزود: حضور گردشگران موجب تقویت اشتغال خرد شهری و تقویت بنیه اقتصادی شهر خواهد شد و به همین خاطر به دنبال توسعه هویت گردشگری شهری هستیم تا بتوانیم به این مهم پست پیدا کنیم.


١٥:٣٥ - پنج شنبه ١٦ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٥١١٨    /    تعداد نمایش : ٥٢٩خروج