صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار,بندرعباس,سورو,ساحل,عباس,امینی زاده,شهروند,
شهردار بندرعباس:

تدوین طرح بوم‌گردی برای ساحل سورو

شهردار بندرعباس گفت: اولویت اول در این طرح شهروندان هستند و با توجه به نیازهای شهروندان محله سورو، برنامه اجرایی می‌شود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس عباس امینی زاده با حضور در چهل‌و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس با تصریح اینکه مجموعه اقدامات و خدمات ارائه شده به شهروندان و گردشگران در ایام عید، حاصل کار تیمی و گروهی بوده است، گفت: این خدمات با تلاش مجموعه شهرداری بندرعباس و حمایت‌های شورای اسلامی شهر و فرمانداری شهرستان بندرعباس انجام شد.

شهردار بندرعباس با بیان اینکه نمی‌توانیم بگوییم که تخلفات ساختمانی و تصرفات را به صفر رسانده‌ایم، افزود: این تخلفات در ایامی مانند تعطیلات نوروزی و زمان‌هایی که شهر شلوغ باشد اتفاق می‌افتد، اما پیگیر این موضوع هستیم که با پیگیری و توجه ویژه این تخلفات را به حداقل برسانیم.

وی در ادامه به موضوع تدوین طرح بوم‌گردی برای ساحل سورو اشاره کرد و خاطرنشان کرد: اولویت اول در این طرح شهروندان هستند و باید جلساتی با اهالی ساکن در این محله برگزار و با توجه به نیازهای این شهروندان برنامه اجرایی می‌شود.

شهردار بندرعباس با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کالاهای ایرانی به ویژه کالاهای با کیفیت ایرانی، افزود: برای سال آتی، با جدیت و قدرت، به دنبال اجرای برنامه‌هایی هستیم که در شورا به تصویب رسیده است.


١٣:٥٣ - يکشنبه ١٩ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٥١٢٤    /    تعداد نمایش : ٥٥٢خروج