صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

بعثت,پیامبر,محمدمهدی,جهانبخش,شهرداری,بندرعباس,جشن,ساحل,
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس خبر داد:

برگزاری ویژه‌برنامه پیام‌آور وحدت در بوستان غدیر

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: ویژه‌برنامه پیام‌آور وحدت، ویژه مبعث خاتم پیامبران در ساحل بندرعباس برگزار می‌شود.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش با تبریک فرا رسیدن مبعث خاتم پیامبران، عنوان کرد: سالروز بعثت پیامبر اکرم (ص) روز بزرگی برای تاریخ و بشریت است، چرا که بعثت نقطه آغازین اسلام به‌شمار می‌آید و جایگاه ویژه‌ای در فرهنگ مسلمانان دارد.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با بیان اینکه جاری شدن سیره زندگی پیامبر مکرم اسلام، در زندگی هر فردی، موجب تعالی آن فرد و جامعه می‌شود، تاکید کرد: حضرت محمد (ص)، خاتم پیامبران است و برای آن‌ها که امید به رحمت خدا و روز رستاخیز دارند و خدا را بسیار یاد می‌کنند، سرمشق نیکویی است.
وی با تصریح اینکه ارج‌گذاری مبعث یکی از وظایف مهم تمام مسلمانان است، خاطرنشان کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در همین راستا جشن بزرگ مبعث را در ساحل بوستان غدیر برگزار می‌کند.
جهانبخش زمان برگزاری این جشن را شنبه ۲۵ فروردین‌ماه ساعت ۲۰ در ساحل پارک غدیر بندرعباس بیان کرد و تشریح کرد: ویژه‌برنامه پیام‌آور وحدت با حضور و تقدیر از هومن حاج عبداللهی بازیگر سریال پایتخت و دیگر هنرمندان مطرح برگزار می‌شود که از تمام شهروندان دعوت به عمل می‌آید، در این جشن حضور داشته باشند.


١٣:١٢ - پنج شنبه ٢٣ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٥١٤٠    /    تعداد نمایش : ٥٣٥خروج