صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

تعمیرات,خودرو,ادارات,تفاهم‌نامه,پطروس,ترابی,شهرداری,بندرعباس,
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندرعباس:

جهت تعمیرات خودروهای ادارات در قالب تفاهم‌نامه آمادگی داریم

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندرعباس گفت: سازمان مدیریت پسماند با امکانات کامل و نیروی‌های توانمند جهت انجام تعمیرات خودروهای سایر نهادها آمادگی دارد.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس پطروس ترابی شامگاه دیروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس با اشاره به اینکه ادارات در قالب تفاهم‌نامه‌ می‌توانند تعمیرات خودروهای سبک و سنگین را به این سازمان واگذار کنند، اظهار کرد: سازمان مدیریت پسماند با امکانات کامل و نیروی‌های توانمند آمادگی انجام تعمیرات خودروهای سایر نهادها را دارد.
وی همچنین با بیان اینکه شهرداری بندرعباس 4 هزار پرسنل دارد و سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندرعباس این آمادگی را دارد تا تعمیرات خودروهای شخصی پرسنل شهرداری را با 50 درصد تخفیف انجام دهد، افزود: این اقدام کمک بزرگی به ایجاد درآمد به این سازمان کرده و در عین حال خدمتی ماندگار به پرسنل شهرداری می‌باشد.
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندرعباس تصریح کرد: این سازمان توانایی ارائه خدماتی نظیر تعمیرات، آپاراتی و تعویض روغن را به سایر ادارات دارد.
ترابی با اشاره به اینکه تاکنون با ادارات برق‌منطقه‌ای و راه‌وشهرسازی در رابطه با تعمیرات ماشین آلات سبک و سنگین مکاتبه شده و متاسفانه جوابی دریافت نشده است، ادامه داد: ادارات می‌توانند در قالب تفاهم‌نامه تعمیرات خودورهای سبک و سنگین خود را به این سازمان واگذار کنند.
گفتنی است، سال گذشته سازمان خدمات موتوری شهرداری بندرعباس با سازمان پسماند ادغام شد و تحت یک مدیریت واحد به نام مدیریت پسماند شهرداری بندرعباس قرار گرفت.


١٣:١٦ - پنج شنبه ٢٣ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٥١٤١    /    تعداد نمایش : ٦١٠خروج