صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

انتصاب,تودیع,معارفه,تکریم,شهرداری,بندرعباس,عباس,امینی زاده,
دو انتصاب جدید در شهرداری بندرعباس

شهردار بندرعباس گفت: فعالیت‌های خدمات شهری در رأس هرم فعالیت‌های شهرداری قرار دارد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس عباس امینی‌زاده در آیین تکریم و معارفه رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و مدیر منطقه یک شهرداری بندرعباس با بیان اینکه ماه شعبان، یکی از عزیزترین ماه‌های اسلامی است که روزها و اعیاد بزرگی را در خود دارد و ماه مغفرت، عبادت و بندگی است، گفت: امیدوارم که همه ما توفیق بهره‌مندی از این ماه پر فضیلت، ماه مغفرت و بندگی را داشته باشیم.

شهردار بندرعباس در ادامه با اشاره به اینکه اگر بخواهیم فعالیت‌های شهرداری را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم و آن را ترسیم کنیم، فعالیت‌های خدمات شهری در رأس این هرم قرار می‌گیرد، افزود: فعالیت‌های خدمات شهری در حوزه های مختلف زندگی شهروندان از جمله تنظیف ، ایمنی، فضای سبز، فرهنگی تاثیر گذار است که یکی از اصلی ترین بخش‌ها که بسیار مورد اهمیت است، فضای سبز است.

وی در ادامه با تصریح اینکه درخت و فضای سبز نشانه پویایی و زندگیست، تاکید کرد: فضای سبز در بهبود زندگی شهروندان از اهمیت بالایی برخوردار بوده و همه ما باید تلاش کنیم تا بتوانیم هم در زمینه نگه‌داشت و هم در زمینه توسعه فضای سبز شهری به جایگاه مطلوب برسیم.

اضامه می‌شود در ادامه این آیین طی احکام جداگانه‌ای رضا حیدری‌زاده به عنوان رئیس جدید سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری بندرعباس منصوب شد و ازتلاش‌ها و زحمات مصطفی خادم، که پیش از این ریاست این سازمان را بر عهده داشتند، تقدیر به عمل آمد.

همچنین در حکم جداگانه‌ای هومن رفیعی بندری نیز به عنوان مدیر منطقه یک شهرداری بندرعباس منصوب شد و عبدالحسین ارجمند که پیش از این مدیریت منطقه یک شهرداری را بر عهده داشت، به عنوان مشاور عالی شهردار در حوزه بافت فرسوده معرفی شد.

 


١٤:٥٥ - چهارشنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٥١٥٣    /    تعداد نمایش : ٧٣٢خروج