صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

حمایت,کالای ایرانی,کارگر,شهردار,بندرعباس,11,اردیبهشت,تلاش,زحمت,عباس,امینی زاده,
شهردار بندرعباس در آستانه روز جهانی کارگر مطرح کرد:

حمایت از کارگران ایرانی در واقع "حمایت از کالای ایرانی" است

شهردار بندرعباس حمایت از نیروی انسانی کارآمد را، حمایت از تولید ملی عنوان کرد و بیان داشت: مسیر تحقق شعار سال با تجهیز نیروی انسانی کارآمد هموارتر می‌شود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس عباس امینی زاده با گرامیداشت روز جهانی کارگر با بیان اینکه تلاش های بی وقفه کارگران در حوزه مدیریت شهری بندرعباس ستودنی است، بیان کرد:  موفقیت‌ها در حوزه مدیریت شهری، در سایه تلاش های شبانه روزی قشر کارگران، در مجموعه بزرگ شهرداری بندرعباس میسر شده است.

شهردار بندرعباس با اشاره به اینکه کارگران سرمایه‌‌های انسانی شهرداری بندرعباس هستند که با شبانه روز، براي تحقق آرمان‌هاي سازماني و آباداني و رونق شهر تلاش مي‌كنند، افزود: کارگران، در عین تمام مشکلاتی که دارند، بار سنگین مسئولیتی را بر دوش گرفته‌اند که همتی مردانه و غیرتی جانانه می‌خواهد.

وی بابیان اینکه چرخ های اقتصاد کشور با همت کارگران زحمت کش بدون وقفه در حرکت است، گفت: حمایت از کارگران ایرانی تولید ملی را رقابت‌پذیر با برندهای خارجی کرده و این حمایت از کارگران در واقع "حمایت از کالای ایرانی" است.

امینی‌زاده روز جهانی کارگر را فرصتی مغتنم برای پاسداشت و تجلیل از خدمات جامعه کارگری دانست و اظهار کرد: فعالیت کارگران در کنار سرمایه‌گذاران نشان دهنده تاثیرگذاری این عزیزان در پیشرفت و اقتدار کشور است.

این مقام مسئول حمایت از نیروی انسانی متخصص و کارآمد را حمایت از تولید ملی عنوان کرد و  بیان داشت: مسیر تحقق شعار سال با تجهیز نیروی انسانی کارآمد هموارتر می‌شود و تولید ملی با کیفیت را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌کند.

شهردار بندرعباس خاطرنشان کرد: کارگران با کمترین چشم داشت‌ها، تمام تلاش خود را در راه  آبادانی کشور به کار گرفته و در پیچ و خم تورم و رکود، تلاش می‌کنند که حامی تولید ملی باشند که مجبور نباشیم برای کمترین چیز‌ها دست نیاز به سوی بیگانه گان دراز کنیم.


١١:٥٨ - دوشنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٥٢٠٠    /    تعداد نمایش : ٤٢٠خروج