صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

تودیع,معارفه,مالی,اقتصادی,خادم,شهرداری,بندرعباس,
معارفه سرپرست مدیریت برنامه و بودجه شهرداری بندرعباس

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری بندرعباس گفت: بودجه 97 به صورت تلفیقی به سازمان‌ها و مناطق ارائه شده است که در این بودجه تمرکز بر درآمدها، خزانه‌داری متمرکز و تخصیص و ارزیابی عملکردها دیده شده و تخصیص اعتبار، بر اساس عملکرد آنها خواهد بود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس محسن یکتاپور در آیین تکریم و معارفه سرپرست مدیریت برنامه و بودجه با بیان اینکه برای پویایی سیستم و استفاده از ظرفیت‌ها، جابجایی‌ها صورت می‌گیرد، گفت: تغییرات مدیریتی دلیل بر ناکارآمدی مدیران نیست، بلکه یک نوع چرخش ظرفیت‌ها است.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه بودجه سال 1397 شهرداری تصویب و به مناطق و سازمان‌ها ابلاغ شده است، افزود: برنامه پنجم توسعه شهرداری بندرعباس در حال تدوین است که تا دی ماه سال جاری به پایان می‌رسد.

وی با تاکید بر این که بودجه سال 1398 شهرداری بندرعباس بر اساس برنامه پنجم توسعه این شهرداری تنظیم خواهد شد، تصریح کرد: بین مدیریت برنامه‌ریزی و مدیریت درآمد رابطه تنگاتنگی وجود دارد چرا که بودجه باید بر اساس درآمد تهیه و تنظیم شود.

این مقام مسئول فعالیت مدیریت‌ها را در چارت جدید شهرداری از نظر عملکردی هم‌تراز با سازمان‌ها دانست و ادامه داد: بودجه 97 به صورت تلفیقی به سازمان‌ها و مناطق ارائه شده است که در این بودجه تمرکز بر درآمدها، خزانه‌داری متمرکز و تخصیص و ارزیابی عملکردها دیده شده و تخصیص اعتبار، بر اساس عملکرد آنها خواهد بود.

یکتاپور خاطرنشان کرد: مباحث ایمنی، خدمات شهری و فضای سبز، بیشترین اعتبار عمرانی را در بودجه 97 به خود اختصاص داده‌ است.

در پایان این آیین از زحمات علی عامری سیاهویی تقدیر به عمل آمد و مصطفی خادم به عنوان سرپرست مدیریت برنامه و بودجه شهرداری بندرعباس منصوب شد.


١٨:٥٤ - دوشنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٥٢٠٥    /    تعداد نمایش : ٥٣٩خروج