صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

معارفه سرپرست مالی و اقتصادی شهرداری بندرعباس

شهردار بندرعباس گفت: حضور امام زمان (عج) برای همه غنیمت، فرصت و نعمت است که بتوانیم در لقای پرچم آن امام بزرگوار خوب زندگی کنیم، خوب خدمت کنیم، خوب کار کنیم و بتوانیم  پیروان خوبی برای آن حضرت باشیم.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس عباس امینی‌زاده در آیین تکریم و معارفه سرپرست معاونت مالی و اقتصادی شهرداری بندرعباس با بیان اینکه منجی‌گرایی برخواسته از ندای فطرت و نیاز درونی انسان برای تکامل و رشد است، گفت: مکاتب دینی، ادیان، فرقه و اقوام و ملل جهان اعتقاد به ظهور منجی و مصلح جهانی را باور داشته و به یک آینده روشن و مطلوب اعتقاد فراگیر و بنیادین دارند.

شهردار بندرعباس با اشاره به اینکه در اسلام بحث منجی‌گرایی و موعودگرایی تحت عنوان اندیشه مهدویت مطرح است، افزود: باور ما مسلمانان به ظهور امام مهدی(عج) این است که ایشان از فرزندان حضرت محمد(ص) هستند که در آخرالزمان تشکیل حکومت جهانی داده و ریشه ظلم و ستم و فساد را از بین می برد.

وی با تاکید بر اینکه امام زمان حاضر و ناظر بر انسان‌ها است، تصریح کرد: حضور امام زمان (عج) برای همه غنیمت، فرصت و نعمت است که بتوانیم در لقای پرچم آن امام بزرگوار خوب زندگی کنیم، خوب خدمت کنیم، خوب کار کنیم و بتوانیم  پیروان خوبی برای آن حضرت باشیم.

امینی‌زاده خاطرنشان کرد: هر یک از افراد در مجموعه جایگاهی دارند، ولی در عرصه خدمت مهم این است که افراد در هر جایگاهی که باشند، اقدامات شایسته و لازم، در راستای تعالی و دستیابی به اهداف سیستم را انجام دهند.

این مقام مسئول با بیان اینکه در حوزه مالی و هزینه کرد همه چیز در چارچوب قانونی انجام شود، خاطرنشان کرد: با وجود مشکلات مالی که وجود داشت، فعالیت‌های شهری را متوقف نکردیم و این مرهون مدیریت خوب معاون مالی و اقتصادی بود.

در پایان این آیین بیژن عابدینی که پیش از این به عنوان معاون مالی و اقتصادی شهرداری بندرعباس بود، تکریم و طی حکمی از سوی شهردار بندرعباس به عنوان مشاور حوزه اقتصاد و درآمدی شهرداری بندرعباس منصوب شد و محسن یکتاپور با حفظ سمت، به عنوان سرپرست معاونت مالی و اقتصادی این شهرداری منصوب شد.

 


١٥:٢٥ - سه شنبه ١١ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٥٢١٠    /    تعداد نمایش : ٦٢٣خروج