صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

رمضان,محلات,ناحیه محوری,شهردار,فرهنگی,ورزشی,اجتماعی,بندرعباس,قرآن,تلاوت,
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس مطرح کرد:

چهارمین مرحله طرح قرآنی نسیم همدلی برگزار می شود

نخستین جلسه هم‌اندیشی برنامه‌ریزی ماه مبارک رمضان با حضور رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیران شهرداری نواحی و رئیس شورای اجتماعی محلات در محل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس محمدمهدی جهانبخش با اعلام این خبر افزود: ماه مبارک رمضان فرصتی برای شب‌زنده‌داری، دعا و نیایش برای رسیدن به محبوب و فرصتی برای مناجات، نیایش با خداوند منان و فرصتی برای بخشیدن و بخشیده شدن است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: رمضان ماه پربرکت و ضیافت الهی است که باید با تصحیح در رفتار و کردار خود بتوانیم در راه تقرب الهی و خدمت هرچه بیشتر به شهروندان گام برداریم.

وی در ادامه بیان کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در راستای توجه به مقوله‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی به‌عنوان مقوله‌های محوری در محلات سعی در اجرای برنامه‌های مختلف در این ماه مبارک در سطح شهر بندرعباس دارد.

جهانبخش تصریح کرد: تاکید شهردار بندرعباس بر ناحیه محوری است، و بر آن هستیم امسال با همکاری و مشارکت نواحی 10گانه شهرداری بندرعباس و شورای اجتماعی محلات، برنامه‌های ماه مبارک رمضان در محلات را برگزار کنیم.

این مقام مسئول با بیان اینکه استفاده از ظرفیت‌های نواحی و محلات باعث می‌شود برنامه‌ها با شکوه برگزار شود، گفت: مقررشده است کرسی‌های تلاوت با حضور قاریان محلات، افراد شاخص، نخبه و مفاخر هر محله برگزار و از این عزیزان تقدیر به عمل آید.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: به دنبال این هستیم در ماه رمضان امسال کرسی‌های تلاوت قرآن کریم در مساجدی برگزار شوند که در سال‌های گذشته ویژه‌برنامه‌های ماه رمضان در آن محلات برگزار نشده است.

وی عنوان کرد: همه عزم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بر ایجاد تحول در محلات کمتر توسعه ‌یافته، متمرکز شده است و با برگزاری این ویژه‌برنامه‌ها در محلات بندرعباس، به دنبال ارتباط مستقیم شهروندان با مسئولین در جهت بررسی مشکلات شهری هستیم.


١٠:٤٤ - جمعه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٥٢٢٦    /    تعداد نمایش : ٤٤٧خروج