صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار,بندرعباس,مردم,شهروندان,دیدار,موسی,عیدزاده,مردمی,عباس,امینی زاده,
عیدزاده خبر داد:

دیدار حدود 60 نفر از شهروندان با شهردار در ملاقات مردمی

مدیر حوزه شهردار و امور شورای اسلامی شهرداری بندرعباس از دیدار حدود 60 نفر از شهروندان با شهردار در آخرین روز ملاقات اردیبهشت‌ماه خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، موسی عیدزاده در این ارتباط اظهار کرد: پاسخگویی و رسیدگی به مشکلات شهروندان جزو وظایف ذاتی مدیران بوده که حساسیت این مسئله در شهرداری به دلیل گسترده بودن وظایف و خدماتی که دارد، بیش از سایر دستگاه‌ها است.

وی با تاکید بر اینکه مدیران شهرداری در تمامی مواردی که مسئله خاصی وجود نداشته باشد، پاسخگویی لازم را مدنظر دارند، افزود: برخی از مواردی که نیازمند رسیدگی در سطح کلان مدیریت شهری است، شخصا از سوی شهردار بندرعباس دنبال می‌شود.

مدیر حوزه شهردار و امور شورای اسلامی شهرداری بندرعباس ادامه داد: سه‌شنبه‌های هر هفته، شهردار بندرعباس با پذیرش درخواست شهروندان و صدور دستورات لازم در این زمینه، پاسخگوی شهروندان است.

عیدزاده با اشاره به اینکه شهردار بندرعباس در سه‌شنبه آخرین هفته اردیبهشت‌ماه پاسخگوی حدود 60 نفر از شهروندان در امور مختلف خدمات‌شهری، عمرانی، شهرسازی و موارد خاص بوده است، گفت: شهردار بندرعباس بنا بر نیاز و میسر بودن امکان پذیرش درخواست، در سایر روزهای هفته نیز پاسخگوی شهروندان است.

وی در انتها نیز تاکید کرد: دیدار چهره به چهره شهروندان با شهردار موجب قوت قلب، گره گشایی و اعتماد سازی میان شهروندان و شهرداری می‌شود.


١٣:٤٢ - سه شنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٥٢٣٥    /    تعداد نمایش : ٤٥٠خروج