صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

سبزبان,پارک,بوستان,امنیت,گل,فضای سبز,شورای شهر,
برگزاری دوره آموزشی اصول نگهبانی ویژه سبزبانان

معاون سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری بندرعباس از برگزاری کلاس آموزشی اصول نگهبانی ویژه سبزبانان این سازمان خبرداد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس مجید عسکری‌زاده عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس در حاشیه کلاس آموزشی اصول نگهبانی با اشاره به اهمیت جایگاه نگهبانان و سبزبانان اظهار داشت: سبزبانان سطح بوستان‌ها و فضای سبز بندرعباس، اولین واسطه فرهنگی بین سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری و شهروندان هستند.

عسکری‌زاده با تاکید بر اینکه باید جایگاه و حقوق نگهبانان حفظ شود، گفت: توسعه و نگهداری از فضای سبز بدون حضور سبزبانان پرتلاش و نگهبانان میسر نیست.

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس یادآور شد برای داشتن فضای سبز پایدار و شاداب در سطح شهر بندرعباس و حفظ و نگهداری از این فضاها بی شک به حضور فعال و پررنگ سبز بانان و نگهبانان در این حوزه نیازمندیم.

در ارتباط با این دوره آموزشی پیمان عالی‌زاده معاون سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری بندرعباس هدف از برگزاری کلاس آموزشی اصول نگهبانی را افزایش دانش و مهارت سبزبانان عنوان کرد و گفت: سبزبانان آموزش دیده‌ نقش موثرتری در کارآمدی و بهره‌وری سازمان و همچنین بهبود و حفاظت از سیمای شهر را خواهند داشت.

وی در ادامه افزود: در همین راستا کارگاه آموزشی با عنوان اصول نگهبانی ویژه سبزبانان سیما منظر و فضای سبز شهری برگزار شد.

 


١٤:٥٢ - چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٥٢٣٨    /    تعداد نمایش : ٤٣٩خروج