صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

بندرعباس,روابط عمومی,ارتباطات,شهرداری,عباس,امینی زاده,27 اردیبهشت,شهروندان,آگاهی,روشنگری,شهردار,
شهردار بندرعباس تاکید کرد:

لزوم اطلاع‌رسانی خدمات شهرداری با بهره‌گیری از روش‌های نوین/ حوزه روابط عمومی قلب تپنده شهرداری است

شهردار بندرعباس گفت: تحقق شعار سال در گرو مشاركت همه بخش‌ها و اركان تأثيرگذار جامعه از جمله فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومي است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده با گرامیداشت هفته روابط عمومی اظهار کرد: در عصر ارتباطات باید به الزامات روابط عمومی مدرن توجه و راهکارهای تحقق آن را بررسی کرد.

وی با تاکید بر اینکه باید از روش‌های علمی برای تاثیرگذاری بر افکار عمومی و فرهنگ‌سازی در جهت تحقق اهداف مدیریت شهری، مشارکت معنادار شهروندان و محله‌محوری استفاده کرد، افزود: سنجش افکار عمومی و ارزیابی و تفسیر آن جهت علاقه و اهداف سازمان، شناساندن سازمان به مردم و هم چنین ارائه انتظارات و خواسته‌های شهروندان به سازمان اساس کار روابط عمومی است.

شهردار بندرعباس با اشاره به اینکه حوزه روابط عمومی قلب تپنده شهرداری است، ادامه داد: نامگذاري سال ۹۷ به نام سال حمايت از كالاي ايراني، هدف فرهنگي بزرگي است كه تحقق آن در گرو مشاركت همه بخش‌ها و اركان تأثيرگذار جامعه از جمله فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومي است.

امینی‌زاده تصریح کرد: اصلاح الگوي مصرف و تشويق و ترغيب مردم به خريد و استفاده از محصولات داخلي مهم‌ترين گام عملي براي گفتمان‌سازي شعار سال است كه روابط عمومي به عنوان يك رسانه فرهنگي و تبليغي مخاطب شمول، نقش بسيار ارزنده‌اي را در اين زمينه ايفا می‌کند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در اين راستا، روابط عمومي‌هاي مجموعه شهرداری بندرعباس بايد راهبرد برنامه‌ريزي صحيح و انجام اقدامات و كوشش‌هاي خردمندانه ترويجي و فرهنگي در جهت بازگرداندن اعتماد جامعه به كالاي داخلي و آگاه سازي جامعه نسبت به خطرات، پيامدها و عواقب زيانبار مصرف محصولات خارجي در دامن زدن به ركود اقتصادي و افزايش بيكاري را در اولويت كاري خود قرار داده تا از اين راه و به عنوان نماينده رفتاري و گفتاري این شهرداری، هموار كننده مسير تحقق شعار سال باشند.

وی گفت: انتظار دارم روابط عمومی‌ها با استفاده تکنولوژی روز، ابزارهای نوین اطلاع‌رسانی و هماهنگی بین‌بخشی در مجموعه شهرداری بندرعباس، تمامی فعالیت‌های کوچک و بزرگ شهرداری و خدماتی که به شهروندان ارایه می‌شود، به اطلاع عموم برساند.


١٥:٢٦ - چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٥٢٤٠    /    تعداد نمایش : ٤٥٦خروج