صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار,بندرعباس,عباس,امینی زاده,روابط عمومی,ارتباطات,
شهردار بندرعباس:

خلاقیت روابط عمومی موجب اثربخشی بیشتر اقدامات می‎‌شود/ انتقال درست خدمات، امیدواری جامعه را افزایش می‌دهد

شهردار بندرعباس با تاکید بر اینکه خلاقیت روابط عمومی موجب اثربخشی بیشتر اقدامات می‎‌شود، خاطرنشان کرد: انتقال درست خدمات، امیدواری را در جامعه افزایش می‌دهد که این امر موجب افزایش سطح امیدواری و تعلق خاطر شهروندان شده و به تبع آن نیز میزان مشارکت عمومی افزایش می‌یابد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در آیین گرامیداشت هفته روابط عمومی که در محل سالن فردوسی شهرداری بندرعباس برگزار شد، اظهار کرد: آنچه برای ما در کار و عمل مشخص می‌شود، انتظارات مردم است.

وی با اشاره به اینکه انتظارات مردم از روابط عمومی، انتقال انتظارات و توقعات و در مقابل نیز انتظارات مجموعه انتقال خدمات و اقدامات صورت گرفته به شهروندان است، افزود: تبدیل منطقی انتظارات عمومی و انتقال به موقع آن به مجموعه یکی دیگر از مهمترین وظایف روابط عمومی است.

شهردار بندرعباس با بیان اینکه برخورداری از تکنولوژی و اثرگذاری حضور در این عرصه، باید مهمترین هدف روابط عمومی‌ها در این بازه زمانی باشد، ادامه داد: امروز دیگر نمی‌توان مانند سال‌های قبل با بنر و پیامک نیازهای حوزه اطلاع‌رسانی را برطرف کرد.

امینی‌زاده با تاکید بر اینکه خلاقیت روابط عمومی موجب اثربخشی بیشتر اقدامات می‎‌شود، خاطرنشان کرد: انتقال درست خدمات، امیدواری را در جامعه افزایش می‌دهد که این امر موجب افزایش سطح امیدواری و تعلق خاطر شهروندان شده و به تبع آن نیز میزان مشارکت عمومی افزایش می‌یابد.

وی تصریح کرد: شناخت و انتقال درست هویت شهر به شهروندان، در انجام هرچه بهتر امور کمک شایانی می‌کند، زیرا آگاهی مردم از هویت شهر، موجب افزایش تعلق خاطر می‌شود.

این مقام مسئول نگهداری از اموال عمومی و مبلمان شهری را یکی از مشکلات شهر دانست و گفت: امکانات زیادی در شهر ایجاد می‌شود، اما نگهداری از آنها ضعیف است، برای نمونه می‌توان به جابجایی و تخریب نیمکت‌های سنگی به کار برده شده در بوستا‌ن‌ها توسط قلیان‌فروش‌ها و همچنین سرقت برخی از المان‌های شهر اشاره کرد.

شهردار بندرعباس تصریح کرد: از آنجایی که عزم عمومی در نگهداری اموال شهر عامل پایه‌ای توسعه هر شهر است، باید شهروندان را ترغیب به نگهداری از شهر کنیم.

امینی‌زاده در انتها نیز عنوان کرد: با افزایش فرهنگ شهروندی و قانونمداری در حوزه‌های مختلف مانند کسب و کار، ایمنی، ساخت و سازها، خدمات شهری و غیره، عزم جدی و روحیه مطالبه‌گری برای توسعه رخ می‌دهد.

 


١٣:٢٩ - دوشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٥٢٥٧    /    تعداد نمایش : ٥١٨خروج