صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهرداری,بندرعباس,آتش,سوزی,قشم,درگهان,آتشنشانی,
امینی‌زاده خبر داد:

حضور 20 آتش‌نشان از بندرعباس در حریق بازار درگهان

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس از حضور 20 آتش‌نشان این مجموعه در اطفاء حریق شب گذشته در بازار قدیم درگهان واقع در جزیره قشم خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، حسن امینی‌زاده با اشاره به حضور آتش‌نشانان شهرداری بندرعباس در عملیات اطفاء حریق شب گذشته بازار قدیم درگهان، اظهار کرد: روز گذشته طبق اعلام ستاد بحران استانداری، مبنی بر درخواست کمک جهت اطفاء حریق بازار قدیم درگهان در جزیره قشم، 20 آتش‌نشان از بندرعباس به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه ظاهراً ساعت هفت و 15 دقیقه عصر روز گذشته این حریق به آتش‌نشانی شهر درگهان اعلام می‌شود، افزود: پس از رویت وسعت حریق توسط آتش‌نشانانی که در اولین دقایق در محل حاضر شده بودند، نیروهای کمکی از شهر قشم، شرکت نفت فلات قاره و فرودگاه نیز به منظور همراهی وارد کار می‌شوند.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس ادامه داد: با توجه به وسعت آتش، این تعداد آتش‌نشان موفق به اطفاء حریق نمی‌شوند و پس از آن، درخواست کمک به آتش‌نشانی بندرعباس ارجاع داده می‌شود.

امینی‌زاده با اظهار اینکه آتش‌نشانان شهرداری بندرعباس در کوتاه‌ترین زمان ممکن به همراه تجهیزات انفرادی در محل حادثه حاضر می‌شوند، گفت: در اولین اقدام، یک تیم واحد از آتش‌نشانان درگیر با مسئله تشکیل شد و با تلاش صورت گرفته حدود ساعت یک و 30 دقیقه بامداد امروز آتش به صورت کامل مهار شد.

وی بیان کرد: در این حادثه حدود 60 مغازه طعمه حریق شده و متاسفانه خسارت جانی نیز در بر داشته که به صورت اورژانسی رسیدگی شده است.


١٣:٠٣ - يکشنبه ٦ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٥٣٠٠    /    تعداد نمایش : ٤٠٧خروج