صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

نماز,ستاد,شهرداری,بندرعباس,دعا,زیارت عاشورا,شهروند,بوستان,پارک,محمد صادقی,
دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری بندرعباس خبر داد:

برگزاری اولین دوره مسابقات قرآنی ویژه پرسنل/ اعلام گزارش ارزیابی 6 ماهه دوم ستاد اقامه نماز

دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری بندرعباس گفت: برای اولین بار مسابقات قرآنی ویژه پرسنل برگزار شد که در این دوره از مسابقات 200 نفر از پرسنل شرکت کردند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، محمد صادقی با بیان اینکه شهرداری بندرعباس در راستای انجام برنامه‌های فرهنگی خود، اقدام به برگزاری مسابقات قرآنی، نماز و احکام در مناسبت‌های مختلف کرده است، گفت: برای اولین بار مسابقات قرآنی ویژه پرسنل برگزار شد که در این دوره از مسابقات 200 نفر از پرسنل حضور داشتند.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری بندرعباس در ادامه گفت: این مسابقات در رشته‌های حفظ، ترتیل، تحقیق و تفسیر قرآن کریم برگزار شد که در پایان به نفرات برگزیده جوایزی اهدا شد.

صادقی با اشاره به برگزاری مراسم پرفیض زیارت عاشورا در دوشنبه صبح هر هفته، افزود: این مراسم با حضور پرشور پرسنل در محل نمازخانه شهرداری مرکزی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در ارزیابی صورت گرفته شش‌ماهه دوم سال 96 در زمینه حضور، نظافت و پخش به موقع اذان حوزه معاونت‌ها، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و سازمان سیما، منظر و فضای سبز، برترین‌ها بودند، گفت: 16 روحانی جهت اقامه نماز در سازمان‌ها، مناطق و بوستان‌های سطح شهر حضور دارند.

این مقام مسئول به جز خوانی قرآن کریم بعد از اقامه نماز ظهر در نمازخانه شهرداری اشاره کرد و خاطرنشان کرد: تاکید شهردار بندرعباس، توجه به فعالیت‌های فرهنگی به ویژه پرداختن به نماز است، که این مهم موجب رشد و اعتلای جامعه و سلامت معنوی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی پرسنل و جامعه را به دنبال خواهد داشت.


١٠:٥٠ - شنبه ١٢ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٥٣١٥    /    تعداد نمایش : ٣٨٩خروج