صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهرداری بندرعباس,استانداری هرمزگان,تقاطع,غیر هم سطح,رضا مدرس,شهدا,
معاون امور عمرانی استانداری هرمزگان مطرح کرد:

تدوین استراتژی توسعه شهر بندرعباس با همکاری شهرداری/ همکاری شهرداری در اجرای سیاست‌های توسعه‌محور

معاون امور عمرانی استانداری هرمزگان از ترسیم استراتژی توسعه شهر بندرعباس با همکاری شهرداری خبر داد.

به گزاری مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، رضا مدرس در حاشیه مراسم آغاز به کار فعالیت عمرانی تقاطع غیر هم‌سطح شهدا بندرعباس ضمن اشاره به طرح تحول عمرانی شهر بندرعباس، اظهار کرد: در این راستا، امروز شاهد آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیرهم‌سطح شهدا هستیم.

وی افزود: در راستای بهبود وضعیت پروژه‌های عمرانی شهر، جلسات متعددی گرفته شده و استراتژی لازم برای توسعه بنیادی شهر با همکاری شهرداری تدوین شده است.

معاون امور عمرانی استانداری هرمزگان با اشاره به رصد پروژه‌های عمرانی شهر بندرعباس و رفع معارض آن طی جلسات متعدد به صورت دو هفته یک بار، خاطرنشان کرد: اولویت‌های اجرایی تدوین شده در این استراتژی در حوزه‌های عمرانی، با اولویت پروژه‌های حمل و نقل و ترافیک و خدمات شهری به منظور ارتقای سطح خدمات شهر و افزایش رضایتمندی شهروندان است.

مدرس ضمن تقدیر از همکاری خوب شهرداری در اجرای سیاست‌های توسعه‌محور، تصریح کرد: طی یک سال آینده شاهد تحولات بزرگی در شهر خواهیم بود و بخشی از نیازهای شهروندان در بازه زمانی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تامین می‌شود.

وی با اشاره به بهره‌برداری از پروژه تقاطع‌ غیرهم‌سطح آزادگان طی سال گذشته و بهره‌برداری از تقاطع ابوموسی طی آینده نزدیک، گفت: یکی دیگر از پروژه‌های مدنظر، تقاطع شهدا است که امیدواریم در برنامه کوتاه مدت، با تامین اعتبار و اختصاص زمان لازم به بهره‌برداری برسد.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنانش به اجرای پروژه‌های متعدد در ساحل شهر بندرعباس اشاره کرد و در این ارتباط نیز اظهار کرد: اجرای جاده ساحلی در شرق بندرعباس، مدیریت پساب فاضلاب شهری و چند پروژه شاخص دیگر، جزو این پروژه‌ها هستند.

مدرس تاکید کرد: مدت زمان اجرا و کیفیت در اجرای پروژه‌های عمرانی به عنوان اولویت‌های مهم این بخش مدنظر مدیریت عالی استان و بخش‌های مربوط به این عملیات‌ها است.

وی در انتها نیز با بیان اینکه هرمزگان وضعیت خوبی در بحث بودجه عمرانی دارد، عنوان کرد: اولویت ما در تخصیص بودجه به بخش عمرانی، پروژه‌های دارای 80 درصد پیشرفت فیزیکی است.


١١:٠١ - يکشنبه ١٣ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٥٣٢٠    /    تعداد نمایش : ٤٤٣خروج