صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهرداری بندرعباس,شهردار بندرعباس,تقاطع,غیرهمسطح,شهدا,شهروند,حمل و نقل,
با حضور مسئولان استانی و محلی؛

عملیات عمرانی تقاطع غیر هم‌سطح شهدا آغاز شد

عملیات عمرانی تقاطع غیر هم‌سطح شهدا بندرعباس در آیینی رسمی با حضور معاون امور عمرانی استانداری هرمزگان، فرماندار بندرعباس، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و جمعی از مدیران شهری آغاز شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، شهردار بندرعباس ساعتی قبل طی آیینی رسمی که در محل اجرای پروژه بزرگ تقاطع غیرهم‌‌سطح شهدا صورت گرفت، اظهار کرد: امروز عملیات حفاری تقاطع غیرهم‌سطح شهدا یا همان پل خواجو شروع شده که مدت قرارداد این پروژه 18 ماه است و امیدواریم در موعد مقرر مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.

عباس امینی‌زاده با اشاره به اعتبار 200 میلیارد ريالی این پروژه، گفت: تقاطع غیرهم‌سطح ابوموسی نیز مراحل پایانی را طی می‌کند و اگر به معارضی برنخوریم، تا هفته دولت سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

شهردار بندرعباس با تاکید بر اینکه تمام پروژه‌های بزرگ شهرداری در قالب تهاتر و توسط بخش خصوصی انجام می‌شود، ادامه داد: در برنامه مطالعاتی حمل و نقل و ترافیک شهر بندرعباس 21 تقاطع غیرهم‌سطح در نظر گرفته شده است.

اضافه می‌شود، این تقاطع غیرهم سطح به طول 455 متر و عرض 19 متر دارای 100 شمع، 9 فونداسیون، 14 ستون، دو کوله، چهار راست‌گرد و 215 متر عرشه است که با بهره‌برداری از آن مشکل ترافیکی این بخش مرتفع می‌شود.


١١:٢١ - يکشنبه ١٣ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٥٣٢١    /    تعداد نمایش : ٥٣٤خروج