صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهرداری بندرعباس,تاکسی,راننده,بیمه,تامین اجتماعی,سعید حسینی پور,ناوگان,حمل و نقل,عمومی,
حسینی‌پور خبر داد:

15 تیرماه، آخرین مهلت ثبت‌نام بیمه رانندگان تاکسی

رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: 15 تیرماه جاری آخرین مهلت ثبت‌نام بیمه رانندگان تاکسی است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، سعید حسینی‌پور در این ارتباط اظهار کرد: پیرو نامه مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در خصوص بیمه رانندگان تاکسی، این مورد در بندرعباس نیز اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه آخرین مهلت ثبت‌نام واجدین شرایط 15 تیرماه جاری می‌باشد، افزود: بر این اساس، رانندگان تاکسی می‌توانند با تکمیل ثبت‌نام در سامانه جامع اطلاعات ناوگان، از مزایای بیمه تامین اجتماعی برخوردار شوند.

رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس ادامه داد: در این طرح 50 درصد حق بیمه را بیمه‌شونده و 50 درصد را دولت پرداخت می‌کند.

حسینی با تاکید بر استقبال و ثبت‌نام رانندگان تاکسی در این سازمان، ادامه داد: دسترسی به لینک ثبت‌نام سامانه جامع از طریق سایت اتحادیه امکان‌پذیر است.

وی گفت: رانندگان تاکسی می‌توانند با مراجعه حضوری به آدرس بندرعباس - پایانه مسافربری خلیج‌فارس - معاونت برنامه‌ریزی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس جزئیات بیشتر را دریافت کنند.

 


١٤:٤٦ - سه شنبه ١٢ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٥٣٨٩    /    تعداد نمایش : ٥٠٧خروج