صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهرداری بندرعباس,دوراهی ایسینی,سازمان,جهانبخش,خدمات پزشکی,رایگان,سلامت,
هفته سلامت دوراهی ایسینی برگزار می‌شود

با هدف ارتقای سلامت شهروندان، در هفته سلامت دوراهی ایسینی به ساکنین محله دوراهی ایسینی بندرعباس خدمات بهداشتی و درمانی رایگان ارائه می‌شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در این ارتباط گفت: نظام سلامت یکی از مهم‌ترین بخش‌های زندگی شهری است، چرا که سلامت شهروندان بیش از هر مورد دیگری حائز اهمیت است.

جهانبخش افزود: همکاری نهادهایی که در حوزه سلامت فعالیت دارند، با بخش‌هایی که در دل محلات بندرعباس به شهروندان خدمات ارائه می‌کنند، می‌تواند موجب ارائه اقدامات سازنده در حوزه سلامت شهروندان گردد.

وی تصریح کرد: با رویکرد محله‌محوری می‌توان نیازسنجی‌های بهداشتی و درمانی در نقاط مختلف شهر بندرعباس را شناسایی کرد و در جهت اجرایی کردن برنامه‌های سلامت و مرتفع کردن خلأهای این بخش همراه با آموزش به شهروندان اقداماتی مؤثری را انجام داد.

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: در همین راستا این سازمان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و شهرداری منطقه دو، هفته سلامت دوراهی ایسینی را برگزار می‌کند.

این مقام مسئول ابراز کرد: در این طرح که از 12 تیرماه آغاز می‌شود با توجه به نیازهای محله دوراهی ایسینی بندرعباس در حوزه سلامت و بهداشت، خدمات درمانی و آموزشی رایگان با محوریت فرهنگسرای دوراهی ایسینی به شهروندان ارائه می‌شود.

جهانبخش عنوان کرد: در نظر داریم در جهت ارتقای سلامت شهروندان این طرح مداوم صورت پذیرد و در سایر محلات شهر بندرعباس نیز هفته‌های سلامت را برگزار کنیم.


١٦:٠٢ - سه شنبه ١٢ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٥٣٩٠    /    تعداد نمایش : ٤٨٣خروج