صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس,عباس امینی زاده,روز شهرداریها,دهیاری ها,14 تیر,
شهردار بندرعباس:

نامگذاری روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها اقدامی ارزنده است

شهردار بندرعباس گفت: نامگذاری 14 تيرماه به عنوان روز«شهرداری و دهياری» اقدامی ارزنده و فرصتی مغتنم است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده با گرامیداشت 14 تیرماه، روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها اظهار کرد: نامگذاری 14 تيرماه به عنوان روز«شهرداری و دهياری» اقدامی ارزنده و فرصتی مغتنم است تا ضمن قدردانی و تجليل از فعاليت‌های خالصانه و شبانه‌روزی خادمان مردم در عرصه‌های مختلف شهرداری و مديريت شهری، به ارزيابی عملکرد و فعاليت‌های اين نهاد اجتماعی به منظور ارتقای سطح خدمت‌رسانی به مردم پرداخته شود.

وی با اشاره به اینکه ما به عنوان خادمان مردم در شهر بر خود وظیفه می‌دانیم که از طریق برنامه‌ریزی و اجرای اقدامات جدید، شرایط مناسبی برای زندگی و کار مردم فراهم کنیم، افزود: شهرداری‌ها با توجه به وظایفی که مطابق قانون برای سازماندهی امور مختلف شهرها برعهده دارند، دارای جایگاه وی‍‍ژه‌ای در سطح مدیریت شهری، عموم شهروندان، افکار عمومی، نخبگان و صاحب‌نظران و رسانه‌ها هستند.

شهردار بندرعباس تاکید کرد: مجموعه فعالیت‌ها و تشکیلات شهرداری‌ها به دلیل ارتباط با زندگی روزمره تمامی شهروندان به طور منحصر به فردی در سطح جامعه مطرح است و شاید از این حیث دستگاهی مانند آنها وجود نداشته باشد.

امینی‌زاده ادامه داد: شهرداری‌ بندرعباس طی دوره کنونی مدیریتی با عزم جدی و قرار دادن برنامه‌ریزی در محور فعالیت‌ها به دنبال ایجاد رفاه و آسایش بیشتر برای عموم شهروندان و خصوصاً ساکنین بخش‌های مختلف بافت فرسوده بوده است.

وی با تاکید بر ایجاد حس تعلق خاطر در میان شهروندان، تاکید کرد: شهرداری‌ها برای اداره هرچه بهتر شهر نیازمند همراهی، همدلی و مشارکت بیش از گذشته شهروندان هستند.


١٤:١٩ - چهارشنبه ١٣ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٥٣٩٣    /    تعداد نمایش : ٥٩٧خروج