صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهرداری بندرعباس,خدمات شهری,معاون,اسماعیل موحدی نژاد,
معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس خبر داد:

برگزاری آزمون دفترچه قرارداد تنظیف و جمع‌آوری زباله

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: در اين آزمون كليه سطوح نظارتی مورد ارزيابي قرار گرفتند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری، بندرعباس اسماعیل موحدی‌نژاد در این ارتباط با تاکید بر اهمیت اشرافیت کامل مجموعه خدمات شهری نسبت به مفاد دفترچه قرارداد تنظیف و جمع‌آوری زباله، بیان کرد: آزمون دفترچه  قرارداد تنظيف و جمع آوري زباله شهرداري بندرعباس، توسط مديريت هماهنگي و نظارت بر خدمات شهري برگزار شد.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه در اين آزمون كليه سطوح نظارتي (ناظران مقيم، روساي نواحي، روساي اداره نظارت و ناظران عالي ) مورد ارزيابي قرار گرفتند، افزود: از آنجايي‌كه پاکیزگی شهر ارتباط مستقيم با سلامت شهروندان داشته به همين علت پیمان تنظيف و جمع آوري زباله، يكي از پر اهميت‌ترين و حساس‌ترين قراردادهاي شهرداري بندرعباس مي باشد.

وی با بیان اینکه این پیمان توسط ۱۰ ناظر مقیم مستقر در نواحی و سه ناظر عالی سازمان مدیریت پسماند بطور مستقیم نظارت می‌شود، تصریح کرد: جمع‌آوری زباله، رفت و روب، لایروبی کانال‌ها و شستشوی مخازن و... در پیمان‌های تحت نظارت این ناظرین صورت می‌پذیرد.

موحدی‌نژاد وظیفه ترویج فرهنگ تفکیک از مبدا و کاهش تولید زباله را از وظایف پیمانکاران این پیمان دانست و ادامه داد: همکاری و همراهی شهروندان، تاثیر بسزایی در حفظ محیط‌زیست و کاهش هزینه‌های جمع‌آوری زباله به همراه خواهد داشت.

 


١٥:٠١ - سه شنبه ١٩ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٥٤٠٩    /    تعداد نمایش : ٥٠٧خروج