صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس,شهرداری بندرعباس,عباس امینی زاده,بهداشت,درمان,علوم پزشکی,شهروند,
شهردار بندرعباس:

بهداشت عمومی و درمان بیماران، یک امر مشارکتی است/ انتقادات سازنده، همیشه گره‌گشا خواهند بود

شهردار بندرعباس گفت: : ارائه راهکار در حل مشکلات و حمایت از فعالیت‌های خوب، به همه ما در بر طرف کردن مشکلات شهر کمک می‌کند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده با حضور در شصت‌وسومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس، با قدردانی از تلاش‌های مجموعه دانشگاه علوم پزشکی، در رفع مشکلات بهداشتی و درمانی شهر، بیان کرد: برای رسیدن به جایگاه مطلوب، نیاز به تلاش و همت مضاعف در توسعه درمان استان است که در این زمینه فعالیت‌های خوبی انجام شده است.

شهردار بندرعباس با تاکید بر اینکه بهداشت عمومی و درمان بیماران، یک امر مشارکتی است، خاطرنشان کرد: سایر دستگاه‌ها با همکاری و حمایت از دانشگاه علوم پزشکی، و خود شهروندان با رعایت بهداشت عمومی، پیشگیری‌های لازم را انجام داده تا همه ما بتوانیم در توسعه بهداشت عمومی و زیر ساخت‌های درمان، به این مجموعه کمک کنیم.

وی با اشاره به اینکه تنها انتقاد کردن، گره‌گشای مشکلات نیست، ادامه داد: ارائه راهکار در حل مشکلات و حمایت از فعالیت‌های خوب، به همه ما در بر طرف کردن مشکلات شهر کمک می‌کند.

امینی زاده با بیان اینکه انتقادات سازنده، همیشه گره‌گشا خواهند بود، ابراز کرد: باید علت مهاجرت‌های درمانی شهروندان آسیب‌شناسی شود و برای این آسیب‌ها، پیشنهادات سازنده‌ای در راستای تقویت مجموعه علوم پزشکی ارایه شود.

شهردار بندرعباس در انتها گفت: ارائه خدمات با کیفیت از سوی دستگاه‌ها، انتظار به حق شهروندان است.

 


١٥:٢٢ - يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٥٤٣٦    /    تعداد نمایش : ١١١٤خروج