صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

آتشنشان,برکت جوذری,ایثار,شهادت,شهرداری,شهردار,بندرعباس,عباس امینی زاده,
برگزاری سومین سالگرد شهادت«برکت جوذری»؛

امینی‌‎زاده: لزوم تبیین جایگاه آتش‌نشانان در جامعه

شهردار بندرعباس گفت: فرزندان ما باید از مقاطع ابتدایی و در قالب آموزش‌های صحیح، ضمن آشنا شدن با اهمیت مبحث گسترده ایمنی، با مسئولیت خطیر آتش‌نشانی نیز بیش از پیش آشنا شوند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آتش‌نشان شهید، برکت جوذری که در محل بهشت‌زهرای بندرعباس برگزار شد، اظهار کرد: در حرفه آتش‌نشانی، هم مادیات معنا ندارد و همه آتش‌نشانان آموزش دیده‌اند که حافظ جان و مال مردم باشند.

وی با تاکید بر تبیین جایگاه آتش‌نشانان در جامعه، افزود: آتش‌نشانان عرصه خدمت، با باور و اعتقاد قلبی به این میدان پرخطر وارد می‌شوند و برای انجام این مسئولیت مقدس خود از با ارزش‌ترین سرمایه خویش نیز دریغ نمی‌کنند.

شهردار بندرعباس با بیان اینکه شهادت«برکت جوذری» نمونه عینی مسئولیت‌پذیری و ازخودگذشتگی آتش‌نشانان است، ادامه داد: فرزندان ما باید از مقاطع ابتدایی و در قالب آموزش‌های صحیح، ضمن آشنا شدن با اهمیت مبحث گسترده ایمنی، با مسئولیت خطیر آتش‌نشانی نیز بیش از پیش آشنا شوند و نسبت به شأن و منزلت ایثارگران این جایگاه شناخت بیشتری پیدا کنند.

امینی‌زاده با تاکید بر اینکه ارتقای جایگاه آتش‌نشانان موجب تقویت زیرساخت‌های ایمنی جامعه می‌شود اضافه کرد: مهمترین اصل در پیشگیری از حوادث و عدم وقوع حریق، ارتقای فرهنگ عمومی در زندگی روزمره است.

 


١٢:٢٩ - سه شنبه ٩ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٥٤٦١    /    تعداد نمایش : ٥٧٠خروج