صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهرداری بندرعباس,آموزش,نوسازی,تحول اداری,فوزیه سالاری,
مدیر نوسازی و تحول اداری شهرداری بندرعباس خبر داد:

برگزاری بیش از 32 هزار نفر ساعت آموزش در سال 96

مدیر نوسازی و تحول اداری شهرداری بندرعباس از برگزاری بیش از 32 هزار نفر ساعت آموزش ویژه کارکنان بخش‌های مختلف شهرداری طی سال گذشته خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، فوزیه سالاری با اشاره به عملکرد بخش آموزش مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری بندرعباس طی سال 96، اظهار کرد: یکی ازموثرترین و مهمترین منابع هر سازمان،«نیروی انسانی» است که اگر تربیت شده و توانا باشد، می‌تواند سازمان را پویا و منابع متنوع و فراوانی را برای سازمان خود فراهم کند.

وی با اشاره به اینکه آموزش همواره به عنوان وسیله‌ای مطمئن در جهت بهبود کیفیت عملکرد و حل مشکلات مدیریت مدنظر مجموعه بزرگ شهرداری بندرعباس قرار دارد، افزود: فقدان آن نیز یکی از مسائل اساسی و حاد هر سازمان را تشکیل می‌دهد و باعث رکود سازمان می‌شود.

مدیر نوسازی و تحول اداری شهرداری بندرعباس با تاکید بر اینکه به منظور جلوگیری از همین مسئله، واحد آموزش شهرداری بندرعباس برنامه‌های مدونی را در بخش‌های مختلف ارایه کرده است، ادامه داد: طی سال گذشته 32 هزار و 334 نفر ساعت آموزش ویژه کارکنان شهرداری بندرعباس برگزار شده است.

سالاری بیان کرد: این آموزش‌ها در حوزه‌های فنی و مهندسی، خدمات شهری، عمومی، آتش‌نشانی، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل و آموزش‌های تخصصی واحدهای مختلف بوده است.

وی تصریح کرد: در این برنامه‌های آموزشی مجموعا 1650 نفر شرکت کرده و از آموزش‌های مختلف برخوردار شده‌اند که مجموع آن 741 ساعت است.

مدیر نوسازی و تحول اداری شهرداری بندرعباس هدف از برگزاری این دوره‌های آموزشی را بهبود مهارت‌های شغلی و فردی، ارتقاء و توسعه شایستگی‌ها، افزایش رضایت کارکنان و خصوصاً افزایش رضایت ارباب رجوع خواند و گفت: هدف از آموزش‌های شهروندی نیز، ارتقاء آگاهی‌ها، خواسته‌ها و توانمندی‌های شهروندان در راستای زندگی سالم و حیات اجتماعی مطلوب است.


١٣:٢٣ - چهارشنبه ١٠ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٥٤٦٧    /    تعداد نمایش : ٧٨٩خروج