صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهرداری بندرعباس,بوستان هنر,فرهنگ,تئاتر,هنر,هنرمند,هومن رفیعی بندری,منطقه یک,
شهردار منطقه یک خبر داد:

احداث بوستان هنر با هدف افزایش و استمرار اماکن فرهنگی شهر

شهردار منطقه یک بندرعباس از احداث«بوستان هنر» با هدف افزایش و استمرار اماکن فرهنگی و هنری شهر خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، هومن رفیعی‌بندری با اعلام این خبر اظهار کرد: احداث اماکن فرهنگي و هنري يكي از اهداف مهم مديريت شهري است كه به منظور ايجاد پويايي و نشاط در شهر مورد توجه قرار گرفته است.

وی هدف از احداث اماکن فرهنگي و هنري را ارایه تمامي خدمات مورد نياز شهروندان و خصوصاً هنرمندان در يك مكان مناسب عنوان کرد و افزود: این پروژه در زمینی به مساحت دو هزار و 200 متر مربع در حال ساخت است.

شهردار منطقه یک بندرعباس ادامه داد: سالن آمفی تئاتر روباز با مساحت 442 متر مربع، ساختمان پلاتو با مساحت 400 متر مربع، سالن پلاتو با مساحت 200 متر مربع، نگارخانه، اتاق گریم و سایر قسمت‌های مختلف از جمله بخش‌های این پروژه است.

رفیعی با اشاره به آخرین وضعیت این پروژه گفت: فضای سبز این پروژه با مساحت 333 متر مربع در کنار بخش‌های مختلف ساختمان در حال احداث است که بزودی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی افزود: احداث اماکن و عمارت‌های فرهنگی و هنری، پاسخ به این نیاز شهروندان است و احداث این مجموعه‌ها با رویکرد خانواده‌محور در نظر گرفته شده است.

شهردار منطقه یک بندرعباس با بیان اینکه پروژه بزرگ بوستان هنر در فازهای مختلف در حال اجرا است، اظهار کرد: پروژه‌های شهری سطح منطقه یک بندرعباس شامل پروژه‌های کوچک و بزرگ محله‌محور است که بر اساس ضرورت نیازمندی‌های محلات طراحی شده و در حال اجرا هستند.

 


١٣:٤٧ - چهارشنبه ١٠ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٥٤٦٨    /    تعداد نمایش : ٦٣٣خروج