صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهرداری بندرعباس,عباس امینی زاده,چاهستانی ها,بافت فرسوده,سکونتگاههای غیر رسمی,بازگشایی,
شهردار بندرعباس مطرح کرد:

تلاش برای اتمام بازگشایی محله چاهستانی‌ها/ بهره‌برداری در هفته دولت

شهردار بندرعباس گفت: در تلاش هستیم تا تعهدات صورت گرفته در پروژه بازگشایی محله چاهستانی‌ها انجام شده و این پروژه در هفته دولت سال جاری مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده با اشاره به آخرین وضعیت اجرای پروژه بازگشایی خیابان جدید در محله چاهستانی‌ها، اظهار کرد: این پروژه از حدود دو ماه قبل با صرف هزینه، وقت و توان اجرایی قابل توجه از سوی شهرداری، در حال اجرا است.

وی با اشاره به اینکه این خیابان از خور گورسوزان شروع شده و به شهرک امام رضا(ع) منتهی می‌شود، افزود: طول این خیابان یک کیلومتر و عرض آن 24 متر است.

شهردار بندرعباس ادامه داد: در این پروژه 124 ملک در مسیر بوده که کار پر دردسر و حساس توافق با صاحبان املاک در مسیر، تخریب و آزادسازی مسیر و بازسازی املاک از سوی شهرداری انجام شده است.

امینی‌زاده تصریح کرد: از این اقدامات، نزدیک به 95 درصد کار صورت پذیرفته و توافقات لازم با 122 صاحب ملک نهایی شده است.

این مقام مسئول با اظهار اینکه  500 متر ابتدای این مسیر کاملا بازگشایی شده و آماده زیرسازی و آسفالت است، اضافه کرد: 500 متر دوم این پروژه نیز با پیشرفت 50 درصدی در مرحله تخریب‌ها قرار دارد و امیدواریم طی هفته دولت مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.

وی با تقدیر از استاندار هرمزگان به عنوان رییس ستاد توانمندسازی بافت فرسوده و سکونت‌گاه‌های غیر رسمی استان، فرماندار بندرعباس، اداره کل دفتر فنی استانداری، اداره کل راه و شهر سازی، دستگاه‌های خدمات رسان آب، برق، گاز، مخابرات و ... بیان کرد: شهروندان و هیئت امنای محله چاهستانی‌‎ها نیز نقش بسزایی در پیشرفت این پروژه داشته، که جای تقدیر دارد.

 


٠٩:٥٥ - دوشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٥٤٧٥    /    تعداد نمایش : ١٠٤٦خروج