صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهرداری بندرعباس,شهردار بندرعباس,عباس امینی زاده,خبرنگار,17 مرداد,رسانه,روزنامه,
شهردار بندرعباس:

فضای رسانه‌ای شهر از بداخلاقی‌ها به دور است/ اثرگذاری اخبار امیدبخش در جامعه

شهردار بندرعباس با تاکید بر اینکه انتشار اخبار درست و منطقی موجب پویایی جامعه می‌شود، گفت: خبرنگاران می‌توانند با انتشار اخبار امیدبخش، اثرگذاری خوبی را در جامعه داشته باشند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده با تبریک روز خبرنگار به فعالین این عرصه، اظهار کرد: امروز جوانان با انگیزه، صادق و دلسوز در عرصه رسانه استان هرمزگان فعالیت می‌کنند و آینده درخشانی را برای این حوزه حیاتی رقم می‌زنند.

شهردار بندرعباس در ادامه ضمن تاکید بر جدیت در فضای مجازی، خطاب به خبرنگاران و فعالین حوزه رسانه استان هرمزگان گفت: امروز فضای مجازی، فضای پراغتشاشی است و شما به عنوان اهالی رسانه باید ضمن بهره‌مندی منطقی از این ظرفیت، در راستای تصفیه این فضا اقدام کنید.

امینی‌زاده با تاکید بر اینکه انتشار اخبار درست و منطقی موجب پویایی جامعه می‌شود، خاطرنشان کرد: خبرنگاران می‌توانند با انتشار اخبار امیدبخش، اثرگذاری خوبی را در جامعه داشته باشند.

این مقام مسئول تاکید کرد: آگاهی بخشی به شهروندان در حوزه‌های مختلف و پیگیری مطالبات به‌حق آنها می‌تواند جزو اصلی‌ترین وظایف خبرنگاران باشد که تاثیر بسزایی در زندگی اجتماعی و سیاسی شهروندان و همچنین حقوق شهروندی آنها دارد.

شهردار بندرعباس بیان کرد: با توجه به اینکه امروز نیازمند مشارکت‌های عمومی مردم در حوزه‌های مختلف است، با انتقال اخبار درست به مردم، می‌توان یاری‌رسان حرکت‌های مشارکتی باشد.

 


١٤:١١ - چهارشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٥٤٨٦    /    تعداد نمایش : ٦٨٠خروج